CHP'li Engin Özkoç'un Bakan Soylu'yu hedef alan paylaşımına AK Parti'den sert yanıt: Geçti o günler kendinize gelin

CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alarak, "Kaçacak" iddiasına bulunmuş, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da CHP liderine tek kelimelik yanıt vererek "Yalancı" ifadesini kullanmıştı. Gelişme sonrası CHP'li Engin Özkoç, Soylu'yu hedef alarak, 'Kaçamayacaksın' paylaşımı yaptı. AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Özkoç'un skandal paylaşımına, "Korkmuyoruz saçma sapan tehditlerinizden. Geçti o günler kendinize gelin." diyerek tepki gösterdi. İşte detaylar...

Gündem 25.05.2022, 21:17 25.05.2022, 21:42
Abone ol
CHP'li Engin Özkoç'un Bakan Soylu'yu hedef alan paylaşımına AK Parti'den sert yanıt: Geçti o günler kendinize gelin

Terör örgütleriyle iş birliği geliştiren CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu kulağına üflenen sufleleler ile kamuyounu meşgul ediyor. Kılıçdaroğlu geçtiğimiz gün, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve yakın çevresinin bir kaçış planında olduğunu öne sürüp, kamuoyuna açık belgelerle yeni bir algı operasyonuna girişti.

Kılıçdaroğlu'nun iddialarına AK Parti'den peş peşe sert tepki gelirken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafını paylaşarak tepkisini tek kelimeyle gösterdi. Bakan Soylu, paylaşımına "Yalancı" notunu düştü.

AK PARTİ'DEN ENGİN ÖZKOÇ'A SERT TEPKİ

Paylaşımı hazmedemeyen CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, 'Kaçamayacaksın Soylu' ifadeleriyle Bakan Soylu'nun Kılıçdaroğlu için "Yalancı" paylaşımına öykünen bir görsel kullandı.

CHP'nin seviyesiz olaylarda kullandığı siyasetçisi Özkoç'un hadsiz paylaşımına, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, oldukça sert sözlerle tepki gösterdi.

Özkoç'un paylaşımını alıntılayan Turan, "Yani?! Rahmetli Menderes’e yaptığınız gibi önce asacak, sonra da yağlı urgan parasını ailesinden mi isteyeceksiniz?! Korkmuyoruz saçma sapan tehditlerinizden. Geçti o günler kendinize gelin!" değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!