CHP'li Engin Altay'ın başörtülü Sevgi Kılıç'a bakışına büyük tepki

Maltepe'de dün düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliğinde CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın başörtülü Sevgi Kılıç'a bakışı dikkatlerden kaçmadı. Engin Altay'ın başörtülülere olan bakışı sosyal medyada büyük tepki çekti.

Gündem 20.05.2022, 13:41 20.05.2022, 14:07
Abone ol
CHP'li Engin Altay'ın başörtülü Sevgi Kılıç'a bakışına büyük tepki

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında dün Maltepe'de etkinlik düzenlendi.

Etkinlikte İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte CHP'li milletvekilleri ve parti üyeleri sahneye çıktı. Sahneye çıkıldığı esnada CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın başörtülü CHP'li PM üyesi Sevgi Kılıç'a bakışı dikkat çekti.

MUHAFAZAKAR SEÇMENİ YANINA ÇEKMEK İÇİN 'BAŞÖRTÜ' TAKTİĞİ

2023 yılında gerçekleşecek olan seçimler öncesi muhafazakar kesmi yanına çekmek isteyen CHP, yeni taktik peşinde. Muhafazakar seçmene kendini şirin göstermek isteyen CHP yönetimi, CHP Beykoz İlçe yönetiminde görev yapan başörtülü avukat Sevgi Kılıç, parti meclis üyeliğine seçildi. CHP'nin bu hamlesi muhafazakar seçmeni kazanmak için yapılan bir taktik olarak yorumlandı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ

CHP'li Engin Altay'ın başörtülü Sevgi Kılıç'a olan bakışları sosyal medyada büyük tepki çekti. Kullanıcılar, Engin Altay'ın nefret dolu bakışlarının nedenini sorguladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!