banner2

CHP'li belediyede taciz skandalı! Eylem yapan anneyi darp etmeye çalıştılar

CHP'li belediyelerde skandalların ardı arkası kesilmiyor. CHP'li Kırşehir Belediyesi'nde çalışan şahsın oğlunu taciz ettiğini ileri sürerek eylem yapmak isteyen anne gittiği belediye binasında darp edildiğini iddia etti.

Gündem 20.12.2022, 09:14 20.12.2022, 09:31
Abone ol
CHP'li belediyede taciz skandalı! Eylem yapan anneyi darp etmeye çalıştılar

CHP skandallarına bir yenisini daha ekledi. Part içerisine taciz ve tecavüz olaylarını örtbas etmesiyle gündemden düşmeyen CHP'de bir skandal da CHP'li Kırşehir Belediyesi'nde yaşandı. 

GÖREVLİLER TARAFINDAN DARP İDDİASI

Yenişafak'ın aktardığı habere göre, belediyede çalışan şahsın oğluna cinsel organının fotoğrafını attığını iddia eden, belediye önünde eylem yapan ve taciz ile suçladığı şahsın adli merciler tarafından serbest bırakılmasına sinirlenen anne adalet istiyor.

Belediyenin önünde eylem yapan anne kendisini olayı anlatmak için gittiği belediye binasında özel kalem müdür vekili ve personel müdürünün darp etmeye çalıştığını iddia etti.

'BATSIN PARTİNİZ DE BELEDİYENİZ DE'

Anne Yasemin D., "Belediye özel kalem müdür vekili ve personel müdürü belediyede kapıyı kilitleyip beni darp etmeye kalktılar, raporum var. Oğluma cinsel organını atan belediye görevlisinin tutuklanmasını istiyorum" dedi.

CHP’li Kırşehir Belediyesi’nin olayı çözmekle alakadar olmadığını, Kırşehir Adalet Sarayı önünde avukatı eşliğinde yaptığı basın açıklamasında anlatan Yasemin D., "Batsın partiniz de belediyenizde. Derdimizi size anlatamadıktan sonra kime anlatacağız. Bir yönetici alt biriminde çalışana ’bu ne demek’ diye soramıyor mu?" diye konuştu.

'DAHA KAÇ ÇOCUĞUMUZUN CANINI YAKACAKLAR'

Cumhuriyet Savcılığına adliye önünde seslenen ve belediye görevlisi M.Z., hakkında tutuklama talep eden anne Yasemin D. açıklamasında; "Daha kaç çocuğumuzun canını yakacaklar. Vicdanlara sesleniyorum. Yaşadığım durumun herhangi bir parti ile alakası söz konusu değil. Ben acılı bir anneyim. Ben o sapığı öldürdükten sonra ’adalet’ demesinler, bizlerin çocukları ne olacak? Vicdanlara sesleniyorum; kendi çocuğunuzu benim yerime koyun" diye konuştu.

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekiplerince Bağbaşı Mahallesi’nde yaşayan M.Z., geniş güvenlik önlemleri altında evinden alınarak Ahi Polis Merkezi Amirliğine götürüldü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!