banner2

CHP'li başkandan rezil sözler: İster rakı ısmarlayın ister zemzem

İzmir'in Kemalpaşa Belediyesi'nin CHP'li Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, partisinin ilçe başkanlığında düzenlediği toplantıda haddini aşan sözler sarf etti.

Gündem 18.01.2023, 21:38 18.01.2023, 21:46
Abone ol

CHP'li belediye başkanlarının skandalları bitmek bilmiyor. Adres bu kez İzmir. İzmir'in CHP'li Kemalpaşa Belediyesi Başkanı Rıdvan Karakayalı, partisinin ilçe başkanlığında düzenlediği toplantıda skandalar ifadeler kullandı.

''RAKI ISMARLAYIN, ZEMZEM ISMARLAYIN"

Dini değerlerimizle dalga geçen Rıdvan Karakayalı, "Herkesin karşı taraftan bir kişiyi ikna etmesi lazım. Cebinizden para mı harcayacaksınız, 15 tane çay mı ısmarlayacaksınız, 1,5 pide mi ısmarlayacaksınız; Rakı mı ısmarlayacaksınız, Zemzem mi ısmarlayacaksanız? Ne yaparsanız yapın.'' dedi.

''10-15 PUAN FARK ATMAMIZ GEREKİYOR''

Sözlerine devam eden CHP'li başkan, ''Hep beraber top yekün çalışmamız gerektiğine inanıyorum. Bu işi başaracağız. O kadar önemsiyoruz ki bizim en az 10-15 puan fark atmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.

HAKARET PAYLAŞIMINA 7,5 AY CEZA

Hatırlanacağı gibi Rıdvan Karakayalı daha önce sosyal medya hesabından Peygamberimize yönelik hakaret içerikli bir paylaşıma bulunmuş ve bu hakaretinden dolayı 7,5 ay ceza almıştı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!