CHP ile FETÖ'den ortak söylem! Atatürk Havalimanı'nın Millet Bahçesi'ne çevrilmesine karşı çıktılar

CHP, FETÖ ve Zafer Partisi, Atatürk Havalimanı'nın Millet Bahçesi olması kararına karşı olarak birleşti. Ümit Özdağ'ın Millet Bahçesi inşaatını hedef alan açıklamaları sonrası CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve FETÖ'cü Emre Uslu Twitter'dan paylaşım yaparak ortak bir söylemde buluştu.

Gündem 16.05.2022, 18:35 16.05.2022, 19:19
Abone ol
CHP ile FETÖ'den ortak söylem! Atatürk Havalimanı'nın Millet Bahçesi'ne çevrilmesine karşı çıktılar

Atatürk Havalimanı'nın Millet Bahçesi olması kararının alınması sonrası Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda iktidar olduklarında Millet Bahçesi arazisine hastane yapılsa bile yıkarak tekrar havalimanına çevireceklerini iddia etti. 

EMRE USLU HALKI GALEYANA GETİRMEYE ÇALIŞIYOR 

Diğer yandan FETÖ'cü Emre Uslu ise Twitter'dan yaptığı paylaşımda CHP'ye seslenerek Atatürk Havalimanı'nda tabiri caizse bir Gezi Parkı olayının başlatılmasını teklif etti. 

TEKLİF SONRASI CHP HAREKETE GEÇTİ 

FETÖ firarisi Uslu 'Yığ oraya 10 bin kişi bak bakalım yıkabiliyorlar mı?' ifadelerini kullandı. 

Bu açıklama ardından CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu yarın saat 11.00'de Atatürk Havalimanı'na yürüyüş başlatacaklarını duyurarak, 'doğa dostu kurumlar ve kişileri' yürüyüşe davet etti. 

EMRE USLU İLE KAFTANCIOĞLU ORTAK SÖYLEMDE BULUŞTU 

FETÖ'cü Uslu'nun bu çağrısı sonrası Canan Kaftancıoğlu'nun Atatürk Havalimanı'na yürüyüş başlatacaklarını duyurması, akıllara CHP ile FETÖ milletin aleyhine ortak söylemde buluştu düşüncesini akla getirdi. 

Devlete hakaret etmekten hapis cezası alan Kaftancıoğlu ile 15 Temmuz Darbe girişiminini sorumlusu FETÖ terör örgütü üyesi Emre Uslu'nun aynı söylemde bulunması sosyal medyada tepkilere sebep oldu. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!