banner2

CHP iktidara gelemeden kendine yandaş aramaya başladı! 'Aleyhimize konuşanları not ediyoruz'

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, daha iktidar olamadan kendilerine yandaş aramaya başladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Engin Özkoç, üstü kapalı şekilde kendilerini eleştirenleri tehdit ederek, 'Bugün CHP aleyhine konuşanları özellikle not ediyorum' sözlerini kullandı.

Gündem 17.08.2022, 15:04 17.08.2022, 15:44
Abone ol
CHP iktidara gelemeden kendine yandaş aramaya başladı! 'Aleyhimize konuşanları not ediyoruz'

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç tepki çeken açıklamalarda bulundu. 

Daha iktidar olamadan kendilerine yandaş arayan CHP, bugün kendilerini eleştiren kesimleri üstü kapalı bir şekilde tehdit etti. 

İKTİDARA GELMEDEN KENDİLERİNE YANDAŞ ARIYORLAR 

Daha iktiadara gelemeden kendilerine yandaş aradıklarını üstü kapalı bir şekilde anlatan Özkoç, kendilerinin aleyhine konuşanları not ettiklerini belirtti.

'CHP ALEYHİNE KONUŞANLARI NOT EDİYORUZ'

Özkoç sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, CHP aleyhine konuşma yapanları not ettiklerini söyleyerek, seçim sonrası bunların kendilerine geleceklerini söyledi. 

ELEŞTİRENLERİ TEHDİT ETTİ 

CHP'yi eleştirenleri tehdit eden Özkoç sosyal medya hesabında şu sözleri kullandı: 

Bugün CHP aleyhine konuşanları özellikle not ediyorum. Çünkü seçim sonrası ilk olarak “biz de sizdeniz” diye gelecek onlar. Araya karışmasınlar! Bize rüzgargülleri lazım değil, değişim için çalışacak neferler lazım. Son güne kadar azimle, kararlılıkla çalışmaya devam…

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!