banner2

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu yıpranma korkusunu yendi adaylığını ilan etti: Altılı masa ismim üzerinde uzlaşırsa...

Millet İttifakı'nda adaylık tartışması devam ederken, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, iddialar hakkında, "Oturacağız ben verdiğim sözü tutan bir insanım. Altılı masa ismim üzerinde uzlaşırsa hazırım. Devletin nasıl yönetilmesi gerektiği belli" dedi.

Gündem 05.09.2022, 09:59 05.09.2022, 10:52
Abone ol

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fox TV'de "İlker Karagöz ile Çalar Saat" programına konuk oldu.

2023 seçimlerine bir seneden az bir süre kala Millet İttifakı'nda adaylık tartışmaları sürüyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı adaylığı iddiaları hakkında kritik açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu adaylığını ilkdefa bu kadar net bir şekilde ifade etti.

'ALTILI MASA İSMİM ÜZERİNDE UZLAŞIRSA HAZIRIM'

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı adaylığı iddiaları hakkında, "Oturacağız ben verdiğim sözü tutan bir insanım. Altı lideri oturur, belirler, açıklarız. Hep birlikte destek veririz. TC devletinin 13. Cumhurbaşkanı da uzlaşma kültürünü esas alarak çünkü demokrasilerde asıl olan uzlaşmadır, ülkemizi aydınlığa çıkarmak zorundayız. O kadar büyük sıkıntılar var ki bunları aşmak zorundayız. Soyulan bir devlet var. Bu soyguna dur dememiz lazım. Mallarını yurt dışına kaçırıyorlar ben bunu gayet iyi bilmekteyim. O paraların tamamını son kuruşuna kadar getireceğim. Altılı masa ismim üzerinde uzlaşırsa hazırım. Devletin nasıl yönetilmesi gerektiği belli" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!