CHP'den yeni skandal! AK Parti'ye oy verenlere hain dediler

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, AK Parti’ye oy verenlere ‘hain’ dedi: Bu siyasal hareketin yönetim kadrosuna gösterilecek her türlü sempati bu millete ihanettir.

Gündem 16.01.2022, 09:34 16.01.2022, 10:44
Abone ol
CHP'den yeni skandal! AK Parti'ye oy verenlere hain dediler

CHP, AK Parti’ye destek verenleri hedef almaya devam ediyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun AK Parti’ye oy verenlere “gayri milli” demesinin ardından CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu da “Bu siyasal hareketin yönetim kadrosuna gösterilecek her türlü sempati bu millete ihanettir” açıklamasında bulundu.

DEMİRTAŞ'I SAVUNDU!

Katıldığı TELE1 programında konuşan CHP’li Aykut Erdoğdu, AK Parti’ye sempatisi olanların millete ihanet etmiş olacağını savundu. Partisinin dostlarından ve ittifak ortağı HDP’nin eski Eş Başkanı Selahattin Demirtaş’ı savunan Erdoğdu, hendek olaylarının mimarları arasında yer alan Demirtaş’ın haksız yere hapis yattığını ileri sürdü. Demirtaş’ın “silahlı siyaseti legal siyasete çekmek için çaba gösterdiğini” savunan Erdoğdu, AK Parti seçmenine yönelik ise, “Bu siyasal hareketin yönetim kadrosuna gösterilecek her türlü sempati bu millete ihanettir. Çünkü hiçbir değer yargısı, ahlaki değeri, etik değeri, tartışma değeri, etik kuralı hiçbir şeyi yok” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!