Yandex Metrica

Sitede Ara

Çeşmeden akan şaşırttı: Tarihe geçebilir! İsrail'e karşı yapılan en ilginç protesto Türkiye'den geldi!

Çeşmeden akan şaşırttı: Tarihe geçebilir! İsrail'e karşı yapılan en ilginç protesto Türkiye'den geldi!

Gazze'de aylardır yapılan soykırıma en çok ses çıkaran ülkelerin başında olan Türkiye'de siyonist rejime karşı halk tarafından eylemlerde devam ediyor. Son olarak bu prtestoların en ilginci Afyonkarahisar'da meydana geldi. 

Gündem

06.06.2024, 13:57

Türkiye,  İsrail zulmüne karşı yaşanan olaylara en çok tepki gösteren ülkeler arasında yer almıştı. Savaşın ilk gününden itibaren Filistin'e destek olan Türkiye'de vatandaşlarda yaşanan olaylara tepki ve protestolarında ardı arkası kesilmeden devam ediyor.  Bu protestolardan belki de en ilginci Afyonkarahisar'da yaşandı.

MEB'den öğretmenler için duyurdu! Başvuru tarihleri belli oldu MEB'den öğretmenler için duyurdu! Başvuru tarihleri belli oldu Haberi Görüntüle

AFYONKARAHİSAR'DA ŞAŞIRTAN PROTESTO

Afyonkarahisar'da bir iş adamı İsrail'in deterjan ürünlerini protesto etmek için fabrikasının önüne içerisinden Türk markalarının aktığı deterjan hayrat çeşmesi yaparak vatandaşların kullanımına açtı. 

Haksız çıkarmalara son! Bakanlık harekete geçti: CHP ve DEM'li belediyeler işçi kıyımı yapamayacaklar! Haksız çıkarmalara son! Bakanlık harekete geçti: CHP ve DEM'li belediyeler... Haberi Görüntüle

İSRAİL'İN DETERJANLARINA BOYKOT 

Afyonkarahisar'da Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir kimya tesisinin sahibi iş insanı Üçler Karayılan, İsrail'i ve ürünlerini boykot etmek amacıyla musluğundan deterjan akan hayrat yaptı.

İzmir'de iki kişinin ölümüne neden olan elektrik faciasında bilirkişi raporu çıktı! İzmir'de iki kişinin ölümüne neden olan elektrik faciasında bilirkişi raporu... Haberi Görüntüle

"YABANCI ÜRÜN SEVDANIZDAN VAZGEÇİN"

Firma sahibi olan Karayılan, amacının İsrail'i boykot etmek olduğunu, yerli ve milli ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmak adına deterjan hayratını projelerini hayata geçirdiklerini belirterek “Türk halkından rica ediyorum; şu yabancı ürün sevdasından bir vazgeçsinler.

Tuğrul Türkeş Osman Kavala'yı neden ziyaret edecek? Tuğrul Türkeş Osman Kavala'yı neden ziyaret edecek? Haberi Görüntüle

VATANDAŞLAR BİDONLARINI DOLDURDU 

Bir sürü kendi ürünlerimiz var. Artık onlara kazandırmayalım” dedi. Çeşmenin çevreden çok yoğun olmasa da kullanıldığı belirtildi. Vatandaşlar çeşmenin varlığı karşısında şaşkınlık yaşarken bazı kişiler bidon getirerek hayrattan deterjan doldururken çeşme kısa sürede sosyal medyada yayıldı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

1

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading