banner2

Celal Şengör canlı yayında küfretti stüdyo kahkahadan inledi

Habertürk ekranlarında gazeteci Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek Bilim'e katılan Prof. Dr. Celal Şengör, dünyaca ünlü Amerikalı gökbilimci ve astrobiyolog Carl Sagan için "Sen şimdi Carl Sagan'ı s....et. Sen tarihçisin" diyerek küfretti.

Gündem 21.03.2023, 10:41 21.03.2023, 11:01
Abone ol

Türkiye'yi derinden sarsan Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından sık sık ekranlara çıkan ve bu konuda sık sık uyarılarda bulunan yer bilimci Prof. Dr. Celal Şengör, Habertürk'te Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programında kullandığı ifade olay oldu. 

Habertürk ekranlarında gazeteci Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek Bilim'e katılan konuklardan biri olan Şengör, gök bilimci Carl Sagan hakkında konuşmaya başladı.

Programın diğer konuklardan tarihçi Emrah Safa Gürkan, dünyaca ünlü Amerikalı gökbilimci ve astrobiyolog Carl Sagan için "Carl Sagan'ın isminden başka bir şey bilmiyorum." dedi.

CANLI YAYINDA KÜFRETTİ

Canlı yayında dünyaca ünlü Amerikalı gökbilimci ve astrobiyolog Carl Sagan'ı eleştiren Celal Şengör ise Gürkan'a dönerek "Sen şimdi Carl Sagan'ı s....et. Sen tarihçisin" diyerek küfretti. Celal Şengör'ün canlı yayındaki bu sözleri ise stüdyoada bulunan herkesi kahkaha krizine soktu.

''REKLAM ARASINA GİRMEMİŞ MİYDİK?''

Celal Şengör'ün canlı yayında ettiği küfrün ardından Fatih Altaylı "reklam arası, reklam arası" diye uyarıda bulundu. Celal Şengör ise "Reklam arasına girmemiş miydik?" dedi.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK SES GETİRDİ

Prof. Dr. Celal Şengör'ün canlı yayında skandal küfrü sosyal medyada büyük ses getirdi. Celal Şengör'ün videosu binlerce kez izlendi ve sayısız yorumlar yapıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!