Can Ataklı CHP'ye ateş püskürdü! 'Beni işimden kovdurmaya çalıştılar'

Gazeteci Can Ataklı, Youtube kanalında paylaştığı videoda CHP'ye ateş püskürdü. 30 yıldır muhalif olduğunu belirten Ataklı AK Partili kimsenin şu ana kadar kendisine tepki göstermediğini buna karşın CHP'lilerin en az 3-4 kez kendisini işten kovdurduğunu söyledi.

Gündem 11.05.2022, 17:06 11.05.2022, 18:00
Abone ol

CHP'ye yakınlığı ile bilinen Tele1 sunucusu ve Korkusuz Gazetesi yazarı Can Ataklı, Youtube kanalında CHP'ye ateş püskürdü. Ataklı CHP'li yöneticilerin kendisini daha önce 3-4 kez kovdurmaya çalıştığını belirtti. 

Gazeteci Can Ataklı, Youtube kanalında paylaştığı videoda CHP'nin kendisini 3-4 kez işten kovdurduğunu söyledi. 

'30 YILDIR MUHALİFİM'

Ataklı videosunda, 30 yıldır muhalif olduğunu belirterek, şu ana kadar bir kez bile AK Partili bir yöneticinin muhalif olmasına rağmen kendisine herhangi bir tepki göstermediğini ifade etti. 

'CHP'LİLER BENİ KOVDURMAYA ÇALIŞTI'

Söz konusu videoda konuşmasına devam eden Ataklı, buna karşın şu ana kadar en az 3-4 kere CHP'li yöneticilerin çalıştığı kurumlardaki patronlarını arayarak kendisini kovdurmaya çalıştığını ifade etti. 

HİÇBİR AK PARTİLİ BENİM PATRONUMU ARAMADI

Ataklı konuşmasında, "Hiçbir AK Partili benim patronumu arayıpta bu adamı işten at demedi. CHP'liler patronumu arayıp 3-4 kere işten attırdılar." sözlerine yer verdi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!