banner2

Buket Aydın'dan AK Parti seçmenini küçümseyen muhaliflere tepki!

Gazeteci Buket Aydın, seçim süreci ve sonrasında sürekli Cumhur İttifakı seçmenini aşağılayan CHP zihniyetine tepki gösterdi. Aydın, "Yüzde 48 teröristlerle, FETÖ'cülerle aynı torbaya gireceğime utancımdan ölürüm daha iyi. Atatürk gelse sizin suratınıza tükürür" dedi.

Gündem 03.06.2023, 11:24 03.06.2023, 12:14
Abone ol

Seçim öncesi ve sonrasında sürekli Cumhur İttifakı seçmenini aşağılayan, ötekileştiren CHP'liler açıklamalarına devam ediyor.  Son olarak sunucu Buket Aydın, bu zihniyete sahip olanlara sert tepki gösterdi. 

"TERÖRİSTLERE OY VERECEĞİME...."

Haberet isimli internet sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Buket Aydın haftalık programında gündemi değerlendirdi.“Teröristlere oy vereceğime, senin o aşağıladığın çobanla, ‘ilkokul mezunu bile değil’ diye aşağıladığın kardeşimle aynı torbada olmayı tercih ederim.”  diyen Buket Aydın'ın bu sözleri gündem oldu.

"UTANCIMDAN ÖLÜRÜM DAHA İYİ"

Aydın konuşmasına şu şekilde devam etti; "Devletin bekası gündemdeyken kimse yediği ekmeği sorgulamaz. Yüzde 48 teröristlerle, FETÖ'cülerle aynı torbaya gireceğime utancımdan ölürüm daha iyi. Atatürk gelse sizin suratınıza tükürür"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!