Yandex Metrica

Sitede Ara

Bugün Marmaray ücretsiz mi, bedava mı (15 Haziran)?

Bugün Marmaray ücretsiz mi, bedava mı (15 Haziran)?

Bu yıl Kurban Bayramı, 16 Haziran Pazar günü başlayacak. Arefe günü ise 15 Haziran 2024 Cumartesi tarihinde kutlanacak. Bayram süresince toplu taşımanın ücretsiz olup olmayacağı ise şu anda tartışma konusu. Peki, Bugün Marmaray ücretsiz mi, bedava mı (15 Haziran)?
 

Gündem

11.06.2024, 15:09

Kurban Bayramı'na az bir zaman kala İstanbul Büyükşehir Belediyesi, belli oranlarda tedbirler alacak. Bunlardan bir tanesi ise kurban kesim alanlarında denetimin sağlanacağı. Ancak esas merak edilen konusu ise toplu taşıma ile ilgili alınacak kararlar. Peki, Bugün Marmaray ücretsiz mi, bedava mı (15 Haziran)?

Türkiye'den Umman'daki cami saldırısına ilişkin açıklama: 'Derin üzüntü duyuyoruz' Türkiye'den Umman'daki cami saldırısına ilişkin açıklama: 'Derin üzüntü duyuyoruz' Haberi Görüntüle

BUGÜN MARMARAY ÜCRETSİZMİ, BEDAVA MI (15 HAZİRAN)?

15 Haziran Cumartesi Marmaray ücretsiz olmayacak fakat İBB'ye ait toplu ulaşım araçları bayram bitene kadar ücretsizdir.

İBB'den yapılan açıklamalar şu şekilde;

Kişiselleştirilmiş İstanbulkart sahipleri, 16-19 Haziran arasını kapsayan 4 günlük bayram süresince, İBB’ye ait toplu ulaşım araçlarından ücretsiz yararlanabilecek. İETT, Metro İstanbul ve Şehir Hatları gerekli hallerde ek seferler koyacak. İBB Deniz Taksileri ise 7/24 hizmet vermeye devam edecek. Bayram boyunca, Kuzguncuk İskelesi, Moda İskelesi, Kadıköy İskelesi, Beşiktaş İskelesi ve Çubuklu Arabalı Vapur İskelelerimizde yer alan Vapur Kafeleri de hizmette olacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading