Yandex Metrica

Bugün (15 Haziran) vergi daireleri açık mı, kapalı mı 2024?

Bugün (15 Haziran) vergi daireleri açık mı, kapalı mı 2024?

Vatandaşlar vergi dairelerinin çalışma saatlerini, arefe günleri ve bayram tatillerinde açık olup olmadığını sık sık sorguluyorlar. "Bugün (15 Haziran) vergi daireleri açık mı, kapalı mı 2024?" sorusu, vergi borçları olan ve ödeme yapması gereken vatandaşlar için önemli bir konu haline geliyor. Ramazan Bayramı tatili 9 güne çıkarılmıştı.
 

Gündem

12.06.2024, 16:52

Bayram tatili öncesinde, vergi dairelerinin bugün açık olup olmadığı sorusu vatandaşlar arasında merak konusu oluyor. Vergi dairelerinin çalışma saatleri, arefe günleri ve bayram tarihine yaklaşırken, vatandaşların dikkatini çekiyor. Peki, Bugün (15 Haziran) vergi daireleri açık mı, kapalı mı 2024?

9 Temmuz bugün gram altın ne kadar? Gram altın yükseldi mi? 9 Temmuz bugün gram altın ne kadar? Gram altın yükseldi... Haberi Görüntüle

BUGÜN (15 HAZİRAN) VERGİ DAİRELERİ AÇIK MI, KAPALI MI 2024?

Kurban Bayramı tatili boyunca resmi kurumların tamamı kapalı olacak. Memurlar izinli olduğu için kamu bankaları, noterler, kaymakamlıklar, valilikler, belediyeler vb. hizmet vermeyecek.

Kamu bankalarının yanı sıra özel bankalar ve borsa faaliyetlerine ara verecek. Hastanelerin acil servisleri dışındaki bölümleri kapalı olurken eczaneler nöbet sistemiyle çalışacak.

Okullar ise bayram tatilinde olduğu için öğrenciler ek bir tatil dönemi yapmayacaklar.

Devlet zehir tacirlerinin enselerinde! Bakanlık duyurdu: Sınırda yakalanan eroin miktarı dudak uçuklattı! Devlet zehir tacirlerinin enselerinde! Bakanlık duyurdu: Sınırda yakalanan eroin miktarı... Haberi Görüntüle

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN BAYRAM AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuya dair yaptığı açıklamasında, "Kamu çalışanlarımız için 16 Haziran Pazar günü başlayacak Kurban Bayramı sonrasındaki iki günlük süreyi de idari izin kapsamına aldık. Böylelikle perşembe ve cuma günlerini de bayram tatiline ekleyerek 9 günlük bir tatil imkanı sağlamış oluyoruz. Kurban Bayramı'nın şimdiden milletimiz İslam dünyası ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun diyorum" dedi.

The Boys 4. sezon 8. bölüm ne zaman çıkacak? The Boys 8. bölüm çıktı mı? The Boys 4. sezon 8. bölüm ne zaman çıkacak? The... Haberi Görüntüle

KURBAN BAYRAMI KAÇ GÜN TATİL 2024

Kurban Bayramı tatilinin 9 güne uzatılmasının ardından yeni takvim belirlendi. Bayram sonrasındaki Perşembe ve Cuma günleri tatil ilan edildi.

Kurban Bayramı arefe günü 15 Haziran Cumartesi

Kurban Bayramı 1. günü 16 Haziran Pazar

Kurban Bayramı 2. günü 17 Haziran Pazartesi

Kurban Bayramı 3. günü 18 Haziran Salı

Kurban Bayramı 4. günü (son) 19 Haziran Çarşamba

20 Haziran Perşembe

21 Haziran Cuma

22 Haziran Cumartesi

23 Haziran Pazar

Habere Tepki Ver

0

2

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading