banner2

Bu sözler kavga çıkarır! CHP, Akşener’e Yavuz Ağıralioğlu’nu şikayet etti: Kulağını çekin!

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'nu hedef alarak Meral Akşener'e şikayet etti. Ağıralioğlu ile girdiği tartışmalara vurgu yapan Altay, "Her evin çocuğunun kusuruyla ilgili kulağı çekilecekse evin reisi çeker. Ben ne diyeyim daha bu böyle olmalı, bunu bekliyoruz." dedi.

Gündem 25.11.2022, 23:44 25.11.2022, 23:55
Abone ol
Bu sözler kavga çıkarır! CHP, Akşener’e Yavuz Ağıralioğlu’nu şikayet etti: Kulağını çekin!

İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı olduklarını açıkça dile getirmiş, "Kılıçdaroğlu aday olursa kazanamaz endişesi mi duyuyorsunuz?" sorusuna, "Endişemiz var, evet." yanıtını vermişti.

"YAVUZ AĞIRALİOĞLU'NUN KULAĞI ÇEKİLMELİ"

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, katıldığı canlı yayında, İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'nu sert sözlerle hedef aldı.Birkaç gündür Ağıralioğlu ile girdiği münakaşalara değinen Altay, "Bugün benim izlediğim video hoş bir video değil." diyerek Akşener'e, "Her evin çocuğunun kusuruyla ilgili kulağı çekilecekse evin reisi çeker. Ben ne diyeyim daha bu böyle olmalı, bunu bekliyoruz." çağrısını yaptı.

"SİYASİ NEZAKETE UYMAZ"

Altay konuya ilişkin açıklamasında şunları söyledi:"O çocuğun kulağını evin babası çeker. Böyle olmalı bunu bekliyoruz da. Sayın Genel Başkanımız (Kılıçdaroğlu) takılmaz ama ben bekliyorum. Bugün dinlediğim video hoş bir video değil. Evin reisi çeker çocuğun kulağını, başkası çekmez. Bana sorsanız, "Sizce Temel Karamollaoğlu'nun kazanma şansı var mı?" diye ben yok demem. Siyasi nezakete uymaz, masaya olan güveni sarsıyor. "

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!