Yandex Metrica

Bu sıcakları mumla arayacağız! Meteoroloji açıkladı: O iller aşırı sıcaktan sokağa adım atılmayacak hale gelecek!

Bu sıcakları mumla arayacağız! Meteoroloji açıkladı: O iller aşırı sıcaktan sokağa adım atılmayacak hale gelecek!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Türkiye genelinde etkili olan sıcak havaların daha da etkisini göstereceğini açıkladı. Beş büyük şehirde 10 Haziran 2024 Pazartesi gününden itibaren sıcak havalar ülkeyi etkisi altına alacak.   

Gündem

09.06.2024, 16:19

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 9 Haziran Pazar günü için Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz için sağanak yağış uyarısında bulundu. Ülke genelinde sıcaklık, 10 Haziran 2024 Pazartesi gününden itibaren tekrardan etkisini gösterecek.

Evler boşaltıldı! Bursa'da büyük yangın! Bursa'da yangın nerede çıktı? Evler boşaltıldı! Bursa'da büyük yangın! Bursa'da yangın nerede çıktı? Haberi Görüntüle

13 İL İÇİN UYARI!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Artvin, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Kars, Kayseri, Niğde, Rize, Sivas, Trabzon, Bayburt ve Ardahan için sağanak yağış uyarısında bulundu.

Son dakika: Malatya'da şiddetli deprem! Halk sokaklara fırladı Son dakika: Malatya'da şiddetli deprem! Halk sokaklara fırladı Haberi Görüntüle

BUGÜN HAVA NASIL?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Güney, iç ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, İç Anadolu’nun güney ve doğusu, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu, Adana, Hatay, Ankara, Çankırı, Ordu, Tokat, Batman, Mardin ve Siirt çevreleri ile Akdeniz’in Toroslar kesiminin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor.

Yağışların, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu’nun kuzeyi ile Aksaray, Niğde, Nevşehir, Kayseri ve Sivas çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile Doğu Anadolu’nun güneydoğusunda toz taşınımı görüleceği tahmin ediliyor.

Köpek savunucusundan itiraf: Dernekler, hayvanlar üzerinden para kazanıyor! Köpek savunucusundan itiraf: Dernekler, hayvanlar üzerinden para kazanıyor! Haberi Görüntüle

O İLLERDE SICAKLIKLAR ARTIYOR!

İstanbul'da rüzgar biraz serinletse de hava yine sıcak 31 derece. Ankara'da pazar günü yağışlar ara veriyor. İzmir'de poyraz serin esiyor. Ankara 28, İzmir 36, Bursa açık 34 derece. Antalya'da sıcaklık 37 dereceye iniyor, Alanya kesiminde yağmur görülebilir. Beş büyük kentte de pazartesi sıcak havalar etkisini göstermeye başlayacak.

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading