Yandex Metrica

Bu bayramda değişmedi: Acil servisler acemi kasaplarla doldu taştı

Bu bayramda değişmedi: Acil servisler acemi kasaplarla doldu taştı

Bayramın birinci gününde Türkiye'nin dört bir yanında kurbanlıklarını keserken yaralanan acemi kasaplar, hastanelerin acil servislerine başvurdu. 

Gündem

16.06.2024, 18:37

Sabahın ilk ışıkları ile birlikte kurbanlıklarını kesmek için işe koyulan vatandaşların bazıları bıçak ve satır gibi aletlerle, bazıları ise kaçmaya çalışan kurbanlıklarını yakalamak isterken yaralandı.

Kurbanzedeler tedavilerinin yapılması amacıyla yakınlarının yardımı ya da ambulanslarla şehrin farklı bölgelerindeki hastanelere götürüldü.

Altın yatırımcıları dikkat! İslam Memiş'ten 16 Temmuz uyarısı: Üzülenler vardı! Altın yatırımcıları dikkat! İslam Memiş'ten 16 Temmuz uyarısı: Üzülenler vardı! Haberi Görüntüle

"BAYRAMI HASTANEDE GEÇİRECEĞİZ"

Kurbanlık aldığı danayı kesmeye götürürken elinden kaçıran ve ayağını kıran Metin Baş, Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başvurdu. Yaralanma anını gazetecilere anlatan Baş, “Kurban kesmek için alana gittik. Hayvan elimizden kaçtı. Bizde ipi bırakmadık, düştüm. Bilek komple dönmüş. Kırıklar var. Bayramı evde değil hastanede geçireceğiz, öyle görünüyor. Arkadaşlar hala kurbanı yakalamak için uğraşıyor.” ifadelerini kullandı.

Mustafa Kemal Atatürk ve İsmet İnönü başıboş köpek sorununu 1932'de nasıl çözdü? İşte Resmi Gazete'de yayınlanan karar Mustafa Kemal Atatürk ve İsmet İnönü başıboş köpek sorununu 1932'de... Haberi Görüntüle

BOYNUZ AĞINA BATTI

750 kiloluk tosunu keserken boynuzlarının ayağına batması sonucu yaralandığını belirten bir başka vatandaş ise, "Tosunu keserken, boynuzları ayağıma battı. Valla çok acıyor. Bir de bayramın ilk gününde... Ben böyle bir acı görmedim. Her kurban kendimiz kesiyorduk. İlk defa başımıza geldi. Ne yazık ki bu sefer böyle bir kaza yaşandı.” dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading