banner2

Brüksel'de PKK provokasyonu! Türk seçmene saldırdılar

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalmasının ardından yurtdışı oyları 20-24 Mayıs tarihleri arasında kullanıldı. Belçika'nın başkenti olan Brüksel'de oy kullanmak isteyen bir genç terör örgütü PKK sempatizanları tarafından saldırıya uğradı.

Gündem 25.05.2023, 13:32 25.05.2023, 14:48
Abone ol
Brüksel'de PKK provokasyonu! Türk seçmene saldırdılar

14 Mayıs günü yapılan seçimlerde ilk turda gereken yüzde 50+1 oy zorunluluğunu hiçbir aday yerine getiremedi ve seçim ikinci tura kaldı. 28 Mayıs'ta ülkemizde yapılacak olan seçimler için yurt dışında oy kullanma işlemleri 20-24 Mayıs tarihleri arasında yapıldı. Rekor bir katılımın sağlandığı yurt dışı oy kullanılmında ise terör örgütü PKK sempatizanları tarafından vatandaşlara çeşitli saldırılar oldu.

TÜRK SEÇMENE SALDIRI

Belçika'nın başkenti olan Brüksel'de oy kullanmak isteyen bir Türk genç, terör örgütü PKK sempatizanları tarafından saldırıya uğradı. Yüzünden yaralanan gence yardım etmek isteyenler ile saldırganlar arasından gerginlik yaşandığını belirten görgü tanıkları aynı zamanda oy kullanan Türk seçmene saldıran saldırganların da terör örgütü PKK lehine slogan attıklarını belirtti.

TERÖR LEHİNE SLOGANLAR

Brüksel'de oy kullanma işleminin tamamlanmasının ardından saat 22:00'dan sonra oy verdiği merkezden ayrılan gence kesici bir aletle saldıran terör örgütü PKK sempatizanları PKK lehine sloganlar attı.

YÜZÜNDEN YARALANDI

Terör örgütü PKK sempatizanları tarafından kesici aletle saldıra uğrayan genç yüzünden yaralanmasının ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!