Yandex Metrica

Sitede Ara

Böylesi şeytanın aklına gelmez! Vatandaşa domuz eti yedireceklerdi! Polis ekipleri gelen ihbarla harekete geçti!

Böylesi şeytanın aklına gelmez! Vatandaşa domuz eti yedireceklerdi! Polis ekipleri gelen ihbarla harekete geçti!

Aydın'da polis ekiplerine bir çiftlikte yaban domuzu kesildiği ihbarı gelince ekipler harekete geçti. Bir tondan fazla domuz eti poşetlenip dondurularak muhafaza edilmiş şekilde ele geçirildi.

Gündem

01.06.2024, 17:36

Aydın'ın İncirliova ilçesinde bir çiftliğe yönelik gelen ihbar üzerine ekipler harekete geçti. Ekipler parçalanmış ve dondurulmuş şekilde tonlarca et buldu. 

Hacialiobası Mahallesi'nde meydana gelen olayda çiftliğe düzenlenen baskında domuz kesildiği ihbarıyla harekete geçen İncirliova İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile birlikte İncirliova İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri baskın sonrasında etlerin domuz eti olduğunu tespit etti. 

Son dakika... Aydos Ormanı'nda yangın çıktı Son dakika... Aydos Ormanı'nda yangın çıktı Haberi Görüntüle

BİR TON DOMUZ ETİ ELE GEÇİRİLDİ

Dondurulmuş şekilde muhafaza edilen tonlarca etin ise kesilip parçalara ayrıldığı sonrasında ise dondurularak muhafaza edildiği öğrenildi. 

Öğretmen mazerete bağlı yer değiştirme başvurusu ne zaman? Sonuçlar ne zaman açıklanır? Öğretmen mazerete bağlı yer değiştirme başvurusu ne zaman? Sonuçlar ne... Haberi Görüntüle

BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri tarafından bir ton yaban domuzu eti imha edildi. Konuya ilişkin ise bir kişi gözaltına alınırken hakkında işlem yapıldığı öğrenildi. 

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

4

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading