banner2

Bodrum'dan kötü haber! Yangın iki mahalleye daha sıçradı

Bodrum'da gece saatlerinde ilerleyen yangın Milas'ın 2 mahallesine daha sıçradı. Yangının üçüncü bir mahalleye doğru ilerlediği ifade edildi.

Gündem 01.08.2021, 09:26 01.08.2021, 09:46
Abone ol
Bodrum'dan kötü haber! Yangın iki mahalleye daha sıçradı

Türkiye, 5 gündür yangınlarla boğuşuyor. Manavgat ve Marmaris'ten sonra bu kez Bodrum'da etkisini gösteren alevler, rüzgarın da katkısıyla hızla yayılmaya başladı. Bodrum'un Mazı Koyu'ndan gelen görüntüler ise durumun ciddiyetini bir kez daha ortaya koydu. Vatandaşların akın akın tahliye edildiği bölgede gökyüzünün kırmızıya büründüğü görüldü.Gece vakti tüyler ürperten görüntülerin geldiği Bodrum'dan kötü haberler peş peşe gelmeye devam ediyor. Yangının 2 mahalleye daha sıçradığı öğrenildi.

2 MAHALLEYE DAHA SIÇRADI

Korkutan haber gece saatlerinde geldi. Milas'ın kırsal Beyciler Mahallesi'ndeki kızılçam ağaçlarıyla çevrili ormanlık alanda çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle Bodrum'a bağlı Aşağı Mazı Mahallesi'ne de ulaştı.
Gece vakti tüyler ürperten görüntülerin geldiği Bodrum'dan kötü haberler peş peşe geliyor! Yangın 2 mahalleye daha sıçradı

ALEVLERİN ÖNÜ KESİLEMİYOR

Ekiplerin yangına müdahalesi sürerken, çevredekiler Sahil Güvenlik botları ve özel tur tekneleriyle bölgeden tahliye edildi. Yangının Milas'ta bağlı Ören Mahallesi'ne doğru ilerlediği öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!