Yandex Metrica

Sitede Ara

Peş peşe orman yangınları başladı! Manisa, Sakarya ve Balıkesir'de orman yangını çıktı! Havadan müdahaleler başladı!

Peş peşe orman yangınları başladı! Manisa, Sakarya ve Balıkesir'de orman yangını çıktı! Havadan müdahaleler başladı!

Manisa'nın Spil Dağı'nda ve Sakarya'nın Pamukova ilçesi, Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde  ormanlık alanda yangın çıktı. Ekiplerin yangın söndürme çalışmaları devam ediyor.  

Gündem

18.06.2024, 18:21

Manis'nın Spil Dağı Turgutalp Mahallesi'nde belirlenemeyen bir nedenle ormanlık alanda yangın çıktı. Dumanları gören vatandaşların ihbarı üzerine İzmir Orman Bölge Müdürlüğü ve Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri yangına müdahalesi sürüyor.

BİLSEM mülakat (bireysel değerlendirme) sonuçları ne zaman açıklanacak 2024? BİLSEM mülakat (bireysel değerlendirme) sonuçları ne zaman açıklanacak 2024? Haberi Görüntüle

SAKARYA'DA ORMAN YANGINI

Sakarya'nın Pamukova ilçesi Mekece Mahallesi'nde ise Pamukova-İznik yolu kenarında bulunan ormanlık alanda yangın çıktı. Yangın rüzgarın etkisiyle büyürken ekiplerin müdahalesi ise devam ediyor.

Son dakika... AFAD duyurdu: Malatya'da gece yarısı korkutan deprem Son dakika... AFAD duyurdu: Malatya'da gece yarısı korkutan deprem Haberi Görüntüle

BALIKESİR'DEKİ ORMAN YANGININA HAVADAN MÜDAHALE

Balıkesir Burhani'ye de de orman yangını çıktı. Çöplükte başlayan yangının zeytinlik alana sıçramasının ardından havadan ve karadan müdahaleler sürerken yangının kontrol altına alındığı öğrenildi. Edremit Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı bir helikopter ve 3 orman yangın arazözünün de yangına müdahale ettiği öğrenildi. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading