banner2

Bir İstanbul klasiği! Topkapı-Mescid-i Selam Tramvay Hattı'nda yangın

İstanbul'daki toplu ulaşım araçları yanmaya devam ediyor. Son olarak bu sabah Mescid-i Selam - Topkapı hattındaki tramvayda yangın çıktı. Araçtaki yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.

Gündem 09.09.2023, 12:31 09.09.2023, 13:44
Abone ol

Mega kent İstanbul'da toplu taşıma araçları çile haline gelirken CHP yönetimindeki İBB'de Ekrem İmamoğlu hizmet yetersizliği ile dikkat çekerken vatandaşlar bu duruma tepkili. İstanbul'da bir yandan trafik sorunu baş gösterirken, diğer yandan da toplu ulaşımlardaki arızalar tepki çekiyor. İstanbul'da rutin haline gelen arızalardan bir tanesi bu sabah yaşandı.

TRAMVAYIN ARKA KISMINDA YANGIN ÇIKTI

İstanbul'un Topkapı ilçesinden Mescid-i Selam yönüne seyir halindeki tramvayın arka kısmında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Cumhuriyet Mahallesi ve 50. Yıl-Baştabya durakları arasında meydana gelen yangını fark eden vatman, tramvayı durdurdu.

YOLCULAR KENDİ İMKANLARIYLA ARAÇTAN İNDİ

Yolcular kendi imkanlarıyla araçtan inerken olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri yangını kontrol altına alarak söndürdü.

TRAFİK YOĞUNLUĞU ULAŞTI

Yangın nedeniyle bölgede trafik yoğunluğu oluştu. Topkapı-Mescid-i Selam Tramvay Hattı'nda seferler Topkapı istikametinde tek yönlü olarak yapılıyor.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!