Yandex Metrica

Bir ballı koltukta kayınbiradere verildi! CHP'li başkan işe aldığı akrabasını bakın nasıl savundu?

Bir ballı koltukta kayınbiradere verildi! CHP'li başkan işe aldığı akrabasını bakın nasıl savundu?

CHP'li belediye başkanları ve milletvekilleri  seçim öncesi verdiği sözlerin tam tersini mazbatayı aldıktan sonra yapmaya başladı. Torpil furyasına kapılan CHP'liler makam koltuklarını, akrabalar ve liyakatsiz isimlere pervasız bir şekilde dağıtmaya devam ediyor. Son olarak CHP’li Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer, kayınbiraderini belediyede işe aldı. Gelen tepkiler üzerine açıklama yapan Özer pes dedirten bir savunma yaptı. 

Gündem

06.06.2024, 22:52

CHP'li başkanların eşe dosta ve akrabaya ballı koltuk dağıtımına her gün yeni bir haber ekleniyor. 31 Mart yerel seçimlerinden sonra akrabalarını kayıran CHP'li başkanlar halkasına kayınbiraderini belediyede işe alan Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer de katıldı.

Milyonluk araçlar kaderine terk edildi: 20 yıldır bekleyen var Milyonluk araçlar kaderine terk edildi: 20 yıldır bekleyen var Haberi Görüntüle

PES DEDİRTEN SAVUNMA

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran konuyla ilgili açıklama yapmak zorunda kalan Özer'den akıllara zarar bir açıklama geldi. Gelen tepkiler üzerine iddiaları yalanlamayan Özer, "Böyle dedikodularla uğraşmayın. Kayınbiraderim olduğu için değil, o alanda başka birini bulamadığım için çalışıyor ve çalışacak" dedi.

Cihat Yaycı'dan gardırop Atatürkçülerine cevap: Ne Atlantikçi, ne Rusçu, Türkiyeciyiz! Cihat Yaycı'dan gardırop Atatürkçülerine cevap: Ne Atlantikçi, ne Rusçu, Türkiyeciyiz! Haberi Görüntüle

"BU ALANDA ESENYURT'TA KOYABİLECEĞİM ADAM YOKTU"

Açıklamasının devamında işe aldığı kayınbiraderinin meziyetlerini açıklamaktan çekinmeyen  Özer, "Bu alanda Esenyurt'ta koyabileceğim adam yoktur. O yüzden dışarıdan getirdim. Ama kayınbiraderim olduğu için değil. Üniversitede genel sekreterlik yapmış, hastane başmüdürlüğü yapmış" açıklamasında bulundu.

Habere Tepki Ver

0

1

1

0

0

0

0

1

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading