banner2

Beyoğlu'nda baltalı saldırgan paniği! Müşteriler sağa sola kaçıştı

İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde baltalı saldırgan korku saçtı. Kafede oturan kişinin yanına gelip kavgaya tutuşan saldırgan, elindeki baltayı sağa sola salladı. Müşteriler panikle kaçtı. Şans eseri olayda yaralanan olmadı.

Gündem 28.01.2023, 16:43 28.01.2023, 17:31
Abone ol

İstanbul Cihangir'de bugün baltalı saldırgan paniği yaşandı. Öğleden sonra meydana gelen olayda kafede oturan kişinin yanına gelip kavgaya tutuşan saldırgan elindeki baltayı sağa sola salladı. Kafedeki müşteriler panikle kaçarken o anlar kameraya yansıdı. İhbar üzerine gelen polis ekiplerinin olayla ilgili incelemesi devam ediyor. İşte haberin detayları...

BALTAYI SAĞA SOLA SALLADI

Cihangir'de kafede oturan kişi ile yanına gelen kişi arasında sebebi bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma esnasında sonradan gelen kişi çıkardığı baltayı etrafa doğru sallamaya başladı.

SALDIRGAN OLAY YERİNDEN KAÇTI

Çıkan kavgada diğer müşteriler kaçıştı. Bazı vatandaşlar da araya girerek baltalı saldırgana engel olmak istedi. Etrafındakilere tehditler savuran saldırgan daha sonra olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

''TAM ADAMLARIN ORTASINA VURMUŞ''

Kavganın yaşandığı kafenin bitişiğindeki kafede çalışan Halil Erim, korku dolu anları anlatırken şu ifadeleri kullandı; "Önceden randevulaşıp burada karşılaşmışlar, aniden birbirlerine girdiler. Kavga çıkınca ben de müşteriler de kaçıştı. Baltanın vurulduğu masada 5 müşteri oturuyordu tam adamların ortasına vurmuş, müşterilerin eline koluna gelebilirdi. Kavga edenler daha sonra bağrışarak gittiler, polisi aradık olayı bildirdik" 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!