Beril Varol cinayetinde yeni gelişme! 'Operadaki Hayalet' görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul Şişli'de Yavuz Selim Bektaş, eski sevgilisi Beril Varol ve onun ev arkadaşı Ömer Akın'ı öldürüp intihar etti. Varol, İBB'de harita mühendisi olarak çalışan genç kadının, saldırgan hakkında daha önce 3 kez uzaklaştırma kararı aldırdığı ortaya çıktı. Katil Yavuz Selim Bektaş ve kurban Beril Varol'un 2017'de birlikte çello ile 'Operadaki Hayalet'i çaldıkları görüntüler ortaya çıktı.

Gündem 28.05.2022, 18:34 28.05.2022, 19:22
Abone ol

İstanbul'da geçtiğimiz günlerde bir vahşet yaşandı. Bir erkek, eski kız arkadaşını ve onun beraber kaldığı kişiyi silahla öldürdükten sonra intihar etti.

3 KİŞİNİN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Şişli ilçesi Fulya Mahallesi Mehmetçik Caddesi'ndeki 3 katlı binanın en üst katındaki daireden silah sesleri gelmesi üzerine, apartman sakinleri durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri çilingir yardımıyla eve girdiklerinde 3 kişinin hareketsiz yattığını belirledi.

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları incelemede Yavuz Selim Bektaş, Beril Varol ve Ömer Akın'ın hayatını kaybettiğini tespit etti.

YAVUZ SELİM BEKTAŞ ESKİ KIZ ARKADAŞI VE EV ARKADAŞINI ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ

Olay nedeniyle çevrede geniş güvenlik önlemi alındı. Cumhuriyet Savcısı ile polis ekipleri dairede incelemelerde bulundu.

Olay yerindekilerin ifadelerine başvuruldu. İlk inceleme sonucu, Yavuz Selim Bektaş'ın, eski kız arkadaşı Beril Varol'u ve ev arkadaşı Ömer Akın'ı öldürdükten sonra intihar ettiği belirlendi.

İNTİHAR NOTU BULUNDU

Şişli İlçe Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, Yavuz Selim Bektaş'ın üzerinde bir intihar notu bulunduğu belirtildi.

Açıklamada, evin içinde yapılan incelemelerde tabanca ve muhtelif sayıda kovan olduğu bildirildi

BERİL VAROL İBB'DE HARİTA MÜHENDİSİ OLARAK ÇALIŞIYORDU

Öldürülen Beril Varol'un İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde (İBB) harita mühendisi olarak çalıştığı öğrenildi. Varol, aynı zamanda da İstanbul Teknik Üniversitesi'nde  doktora öğrencisiydi.

GENÇ KADIN 3 KEZ UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRDI

Genç kadının, saldırgan hakkında mahkemeden 3 kez uzaklaştırma kararı aldırdığı ortaya çıktı.

'OPERADAKİ HAYALET'

Öte yandan katil Yavuz Selim Bektaş'ın eski sevgilisi Beril Varol ile 2017'de sokak müziği yaptığı görüntüler otaya çıktı. Katil ve kurbanın birlikte çello ve keman eşliğinde ' Operadaki Hayalet'i çaldıkları görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!