Yandex Metrica

Sitede Ara

Ben Kemal geri dönüyorum: Kılıçdaroğlu CHP koltuğu için sinyal çaktı: İlk hedef İmamoğlu'nu bitirmek

Ben Kemal geri dönüyorum: Kılıçdaroğlu CHP koltuğu için sinyal çaktı: İlk hedef İmamoğlu'nu bitirmek

Mayıs seçimleri sonrası CHP'de günah keçisi ilan edilen dönemim genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Özgür Özel'e kaptırdığı koltuğunu geri almak için hazırlıklara başladığı iddia edildi. CHP'yi sallayacak iddiayı gün yüzüne çıkaran yandaş Levent Gültekin, parti içindeki alevilerin Kemal Kılıçdaroğlu'nun gönderiliş şeklinden rahatsız olduğunu ve 1 Nisan'da kurultay çağrısı yapılacağını iddia etti.

Gündem

23.01.2024, 21:49

14 ve 28 Mayıs seçimlerinden sonra kaos ve krizin eksik olmadığı CHP'de yaşanan entrikaların biri bitmeden diğeri başlıyor. 13 yıl boyunca oturduğu koltuğu Özgür Özel'e kaptıran Kemal Kılıçdaroğlu ve yandaşlarının 31 Mart yerel seçimlerinin hemen ardından kongre talebiyle dönüş yapmaya hazırlandığı öğrenildi.

Pendik'te skandal! Maganda kurşununun hedefi oldu! Boynundan giren kurşun, ağzında kaldı Pendik'te skandal! Maganda kurşununun hedefi oldu! Boynundan giren kurşun, ağzında... Haberi Görüntüle

OFİSİNDEN ÇIKMIYOR

13 yıllık koltuğunu Özgür Özel'e kaptıran Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara ve İstanbul'da ofis tuttu. Kılıçdaroğlu'nun bu hamlesi CHP Genel Merkezi'ne paralel bir genel merkez yorumlarını da beraberinde getirirken 'intikam' istediği, siyasi hayatını İmamoğlu'nu bitirmeye adadığı olarak yorumlandı.

Sigaraya zam mı geldi? ÖTV artışı sonrası gözler sigara fiyatlarında! Sigaraya zam mı geldi? ÖTV artışı sonrası gözler sigara fiyatlarında! Haberi Görüntüle

"KEMAL KILIÇDAROĞLU GERİ DÖNÜYOR"

CHP'de yeni krizin fitilini ateşleyen iddiaları ortaya atan CHP yandaşı Levent Gültekin, Seçim döneminde özellikle Kemal Kılıçdaroğlu'nun da provoke ederek kullandığı "Alevilik" meselesini kaşıyarak, parti içindeki alevilerin Kemal Kılıçdaroğlu'nun gönderiliş şeklinden rahatsız olduğunu ve 31 Mart yerel seçimlerinin hemen sonrası için hazırlık yaptığını söyledi.

Sağlık Bakanlığında devir-teslim töreni: Kemal Memişoğlu görevi Fahrettin Koca'dan devraldı! Sağlık Bakanlığında devir-teslim töreni: Kemal Memişoğlu görevi Fahrettin Koca'dan devraldı! Haberi Görüntüle

"ÖZEL DURUMUN FARKINDA"

Sözlerine devam eden Gültekin, Kemal Kılıçdaroğlu'nun da dönmeye hazır olduğunu öne sürerek, "Özel de bunun farkında olduğu için sıklıkla Kemal beye giderek bağlılıklarını bildiriyor." dedi.

Seçil Erzan davasında dikkat çeken gelişme: Banka yöneticileri hakkında karar verildi Seçil Erzan davasında dikkat çeken gelişme: Banka yöneticileri hakkında karar... Haberi Görüntüle

HEDEF EKREM İMAMOĞLU

Özellikle İstanbul'u kaybettirerek yeniden bir kongreye sürecine girilmek istendiğini söyleten Gültekin, "Kemal bey bir ofis tuttu. Aleviler olarak Kemal Bey üzerinden "bu parti bizim kardeşim" duygusu var. "Neden Genel başkanı istemediğimiz bir şekilde tasfiye ettiniz" duygusu var. Kemal bey de buna hazır. Kemal bey Nisan sonunda geri dönmenin hazırlığını yapıyor." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading