banner2

Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz mi 2022? Ramazan Bayramı'nda hangi köprü ve otoyollar ücretsiz olacak?

Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz mi? sorusunun yanıtı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki, Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz mi 2022? Ramazan Bayramı'nda hangi köprü ve otoyollar ücretsiz olacak? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Gündem 28.04.2022, 12:12 28.04.2022, 12:16
Abone ol
Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz mi 2022? Ramazan Bayramı'nda hangi köprü ve otoyollar ücretsiz olacak?

Ramazan Bayramı'na Bayrama sayılı günler kala köprü ve otoyollar ile ilgili beklenen açıklama yapıldı. Merak edilen, "Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz mi 2022? Ramazan Bayramı'nda hangi köprü ve otoyollar ücretsiz olacak?" sorularının yanıtlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

RAMAZAN BAYRAMI'NDA HANGİ KÖPRÜ VE OTOYOLLAR ÜCRETSİZ Mİ?

Her sene bayram süresince köprü ve otoyollar ücretsiz olarak hizmet veriyordu. Uygulama bu yıl da aynı şekilde devam edecek.

RAMAZAN BAYRAMI'NDA HANGİ KÖPRÜ VE OTOYOLLAR ÜCRETSİZ OLACAK?

30 Nisan Cumartesi günü saat 00.00'dan 5 Mayıs Perşembe günü saat 07.00'ye kadar, 'yap-işlet-devret' modeliyle yapılan projeler hariç, Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçişlerin ücretsiz olacağı aktarıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!