Yandex Metrica

Sitede Ara

Bayraktar kardeşlerden seçim sonuçlarına ilişkin paylaşım!

Bayraktar kardeşlerden seçim sonuçlarına ilişkin paylaşım!

Selçuk Bayraktar ve Haluk Bayraktar, ikinci tur seçim sonuçlarına ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Gündem

23.01.2024, 20:57

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ve Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar, ikinci tur seçim sonuçlarına ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

PKK'da büyük panik! Sözde yönetici kadrosu acil kodla toplandı: Kopuş çok, katılım yok PKK'da büyük panik! Sözde yönetici kadrosu acil kodla toplandı: Kopuş... Haberi Görüntüle

"TÜRKİYE YÜZYILI'NA"

Selçuk Bayraktar açıklamasında şu ifadeleri kullandı, "Seçim sonuçları ülkemize, Milletimize ve kalpleri Türkiye ile atan tüm mazlum coğrafyalara hayırlı olsun. Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun. Ülkemizin tam bağımsız ve müreffeh yarınlarına, Türkiye Yüzyılı'na" ifadelerini kullandı.

2024 Temmuz zamlı ek ders ücretleri | Kadrolu-Sözleşmeli ek ders ücreti ne kadar? 2024 Temmuz zamlı ek ders ücretleri | Kadrolu-Sözleşmeli ek ders... Haberi Görüntüle

"SON SÖZÜ MİLLETİMİZ SÖYLEDİ"

Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar ise seçim sonuçlarına ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu, "Son sözü Milletimiz söyledi. Türkiyemiz kazandı. Tüm kardeş ve mazlum coğrafyalara hayırlı olsun." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading