banner2

Bay Kemal ve Ümit Özdağ arasındaki pazarlığın detayları ortaya çıktı!

28 Mayıs 2. tur cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Bay Kemal bakanlıkları bol keseden dağıtmaya başladı. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, CHP Gençlik Kolları üyelerinin duvarlara 'Suriyeliler gidecek' yazdığı anlara ilişkin videoyu Twitter'dan paylaşarak, "Söz, ben İçişleri Bakanı olarak yollayacağım" dedi.

Gündem 24.05.2023, 10:19 24.05.2023, 11:05
Abone ol
Bay Kemal ve Ümit Özdağ arasındaki pazarlığın detayları ortaya çıktı!

14 Mayıs cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hezimete uğrayan CHP kirli pazarlıklarına bir yenisini daha ekledi. Kemal Kılıçdaroğlu ve Ümit Özdağ arasında yaşanan pazarlığın detayları ortaya çıktı. 

"SÖZ BEN İÇİŞLERİ BAKANI OLARAK YOLLAYACAĞIM"

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, CHP Gençlik Kolları üyelerinin duvarlara 'Suriyeliler gidecek' yazdığı anlara ilişkin görselleri paylaşarak, "Öncelikle elinize sağlık gençler. Size Zafer Partisi’ndeki şablonları da verelim. Ve söz ben İçişleri Bakanı olarak yollayacağım. Ancak sadece Suriyeliler değil, Türkiye'yi dünyanın lunaparkı zanneden, kadınlarımıza cariye muamelesi yapan, sokaklarımızı uyuşturucu cennetine çeviren, selefi cihatçı örgütlenme yapan ve yılda 11 milyar dolarımızı yiyen herkes gidecek. Bugün saat 11.00'i bekleyin" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!