Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde TTB'nin çağrısına kulak veren birkaç doktor acil hastalara bakmadı!

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Muzaffer Şenveli iş bırakıp acil hastalara bakmayan doktorlara tepki gösterdi. İş bırakıp acil hastalara bakmayan birkaç doktor haklıymış gibi başhekimi kameraya aldı. Öte yandan terör örgütleriyle yakın ilişkisi olan TTB iş bırakma çağrılarıyla sağlık sistemini felç etmek istiyor.

Gündem 14.03.2022, 20:48 14.03.2022, 23:27
Abone ol

Türk Tabipleri Birliği’nin çağrısı ile kamu hastanelerinde hizmet veren doktor ve aile hekimleri grev yaptı. Hastanelerde ve aile sağlığı merkezlerinde hizmet vermeyi reddeden doktorlar, hastaları geri çevirdi.

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Muzaffer Şenveli, Hastaların yaşadığı mağduriyet nedeniyle doktorlara tepki gösterdi, görevlerinin başına geçme çağrısı yaptı. Doktorların hastaları bakmayı reddettiği görüntüler sosyal medyada tepki çekti.

DOKTORLARA "İŞ BIRAK" ÇAĞRISI TERÖR SEMPATİZANI TTB'DEN

Türk Tabipleri Birliği (TTB) 14 ve 15 Aralık'ta iş bırakma çağrısı yapmıştı. Terör örgütü uzantısı HDP ile içli dışlı olan TTB'nin tek derdinin sağlık sistemini çökertmek olduğu düşünülüyor.

SAĞLIK PERSONELİNİ TERÖR ÖRGÜTLERİNE HEDEF GÖSTERDİLER!

TTB ile ortak hareket eden @doktorlarsitesi hesabı, videoda Başhekim Şanveli'nin yanındaki Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Şengül Özen'in fotoğrafını yayınlayarak "anestezi uzmanına işin öğreten bu hadsizi de unutmayın!" ifadeleriyle terör örgütlerine hedef olarak gösterdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!