Yandex Metrica

Balkon konuşması öncesi Ankara’da seçim çoşkusu: Milyonlar başkentte Külliye'de Erdoğan'ı bekliyor!

Balkon konuşması öncesi Ankara’da seçim çoşkusu: Milyonlar başkentte Külliye'de Erdoğan'ı bekliyor!

Ülkemiz tarihinin en kritik seçimlerinden birini yaparken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklanan sonuçlara göre en yakın rakibi Kemal Kılıçdaroğlu'na büyük bir oy fark atarak seçim sonucunu zaferle tamamladı. Bu sonuçların ardından milyonlarca vatandaş sokaklara çıkarak bu demokrasi şölenini kutlamaya başladılar.

Gündem

16.05.2024, 10:15

Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden birini yaparken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kesin olmayan sonuçlara göre Kemal Kılıçdaroğlu'na fark atarak seçimin galibi oldu. Seçim sonuçlarının belli olmasıyla birlikte  bayraklarını alıp otomobillerine binen binlerce vatandaş Erdoğan'ın balkon konuşması yapacağı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne akın etti. 

Türk polisinden Merih'e tam destek! Yakaladıkları maddelerle bakın ne yazdılar! Türk polisinden Merih'e tam destek! Yakaladıkları maddelerle bakın ne yazdılar! Haberi Görüntüle

MİLYONLAR KÜLLİYE'YE DOĞRU GİDİYOR

Henüz resmi sonuçlar açıklanmazken milyonlarca vatandaş Başkan Erdoğan'ın balkon konuşması yapacağı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne doğru yola çıktı.

Sinan Ateş davasında ara karar açıklandı! İşte 22 sanığın yargılandığı davada verilen cezalar Sinan Ateş davasında ara karar açıklandı! İşte 22 sanığın yargılandığı... Haberi Görüntüle

ELLERDE BAYRAKLAR DİLLERDE SLOGANLAR 

Büyük heyecanla bayraklarına sarılıp araçlara binen vatandaşlar Ankara'aki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne doğru akın ediyor.

Son dakika: Malatya'da şiddetli deprem! Halk sokaklara fırladı Son dakika: Malatya'da şiddetli deprem! Halk sokaklara fırladı Haberi Görüntüle

 ERDOĞAN BALKON KONUŞMASI YAPACAK

Gencinden yaşlısına büyük bir heyecan yaşarken, Başkan Erdoğan da Kısıklı'daki evinden ayrılarak Ankara'ya geçip Külliye'de balkon konuşması yapacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading