banner2

Balkon konuşması öncesi Ankara’da seçim çoşkusu: Milyonlar başkentte Külliye'de Erdoğan'ı bekliyor!

Ülkemiz tarihinin en kritik seçimlerinden birini yaparken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklanan sonuçlara göre en yakın rakibi Kemal Kılıçdaroğlu'na büyük bir oy fark atarak seçim sonucunu zaferle tamamladı. Bu sonuçların ardından milyonlarca vatandaş sokaklara çıkarak bu demokrasi şölenini kutlamaya başladılar.

Gündem 28.05.2023, 20:43 29.05.2023, 01:17
Abone ol

Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden birini yaparken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kesin olmayan sonuçlara göre Kemal Kılıçdaroğlu'na fark atarak seçimin galibi oldu. Seçim sonuçlarının belli olmasıyla birlikte  bayraklarını alıp otomobillerine binen binlerce vatandaş Erdoğan'ın balkon konuşması yapacağı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne akın etti. 

MİLYONLAR KÜLLİYE'YE DOĞRU GİDİYOR

Henüz resmi sonuçlar açıklanmazken milyonlarca vatandaş Başkan Erdoğan'ın balkon konuşması yapacağı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne doğru yola çıktı.

ELLERDE BAYRAKLAR DİLLERDE SLOGANLAR 

Büyük heyecanla bayraklarına sarılıp araçlara binen vatandaşlar Ankara'aki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne doğru akın ediyor.

 ERDOĞAN BALKON KONUŞMASI YAPACAK

Gencinden yaşlısına büyük bir heyecan yaşarken, Başkan Erdoğan da Kısıklı'daki evinden ayrılarak Ankara'ya geçip Külliye'de balkon konuşması yapacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!