banner2

Bakan Yerlikaya duyurdu! Terkinler çetesi çökertildi 35 şüpheli gözaltına alındı

Son dakika haberleri... İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medyadan yaptığı açıklamada ''İnegöl'de Terkinler çetesi çökertildi, suç örgütünün ele başı yakalandı. Bursa İnegöl merkezli 4 ayrı ilde düzenlenen operasyonda tefecilik, yağma, nitelikli dolandırıcılık ve insan ticareti suçlarını örgütlü olarak işleyen 35 kişi gözaltına alındı.'' dedi.

Gündem 26.09.2023, 08:27 26.09.2023, 10:21
Abone ol

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medyadan yaptığı açıklamada 4 ilde düzenlenen operasyona ilişkin bilgiler verdi.

Bakan Yerlikaya, sosyal medyadan yaptığı açıklamada ''İnegöl'de Terkinler çetesi çökertildi, suç örgütünün ele başı yakalandı. Bursa İnegöl merkezli 4 ayrı ilde düzenlenen operasyonda tefecilik, yağma, nitelikli dolandırıcılık ve insan ticareti suçlarını örgütlü olarak işleyen 35 kişi gözaltına alındı.'' dedi.

İşte Bakan Yerlikaya'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım...

35 ŞÜPHELİ YAKALANDI

Bursa İl Jandarma Komutanlığımız ve Jandarma Genel Komutanlığı KOM Daire Başkanlığımızın takibi neticesinde Tefecilik, Yağma, Nitelikli Dolandırıcılık ve İnsan Ticareti suçlarını örgütlü olarak işleyen 35 şüpheliye yönelik operasyon düzenlendi. Bursa İnegöl merkezli 4 ayrı ilde 450 Jandarma personelinin katıldığı operasyonda 35 şüphelinin tamamı yakalanarak gözaltına alındı.

6 MİLYAR DEĞERİNDEKİ GAYRİ MENKUL VE 31 ŞİRKETE EL KONULDU

Yapılan aramalarda çok sayıda silah, çek, senet, 6 Milyar TL değerindeki gayri menkul ve 31 şirkete el konuldu. Operasyonları düzenleyen Kahraman Jandarmamızı tebrik ediyorum

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!