banner2

Bakan Varank'tan 'Togg fabrikası yok' diyen muhalefete esprili cevap! Işınlanma teknolojisiyle...

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 29 Ekim'de muhteşem bir törenle açılan Togg'un muhalefet ve fondaş medya tarafından iftira kampanyasına malzeme edilmesine müsaade etmeyerek esprili bir cevap verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Togg'un üretiminin yaıldığı Gemlik Kampüsü'ndeki görüntülerini paylaşan Varank, ''Bir kaç gündür müzmin muhalifler yüzleri kızarmadan acaba daha ne kadar saçmalayabilir diye takip ettik. Sayın Cumhurbaşkanımız 29 Ekim’de ışınlanma teknolojisiyle Togg’un üretiminin yapıldığı İtalya’daki fabrikaya gidip Gemlik’e geri geldi. İşte o görüntüler…'' dedi.

Gündem 08.11.2022, 16:24 08.11.2022, 17:24
Abone ol

29 Ekim'de Bursa'da Türkiye'nin vizyon projelerinden biri olan Togg'un , ilk seri üretim araç banttan inerken Türkiye'nin 60 yıllık otomobil rüyası gerçek olmuştu.

MUHALEFET TOGG BAŞARISINI HAZMEDEMEDİ İFTİRA KAMPANYASI YÜRÜTTÜ

Bu anlamlı güne her kesimden ardı ardına destek ve tebrik paylaşımları gelirken CHP'nin başını çektiği muhalefet ve fondaş medya silahşörleri Togg'u karalamaya kalktı. 

VARANK'TAN OKKALI CEVAP

'Togg fabrikasında üretim yok' diyerek Türkiye'nin 60 yıllık hayalini küçümsemeye kalkan muhalefete Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'tan okkalı bir cevap geldi. Varank, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gemlik Kampüsü'nü ziyaretinden video paylaşarak, şu sözleri aktardı:

Bir kaç gündür müzmin muhalifler yüzleri kızarmadan acaba daha ne kadar saçmalayabilir diye takip ettik.
Sayın Cumhurbaşkanımız 29 Ekim’de ışınlanma teknolojisiyle Togg’un üretiminin yapıldığı İtalya’daki fabrikaya gidip Gemlik’e geri geldi.
İşte o görüntüler…

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!