banner2

Bakan Soylu Altılı Masa üyelerine teker teker ayar verdi! 'Bunlar çürük domates'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aydın'da Toplu Açılış Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu. Soylu, Altılı Masa üyelerine sert çıktı. Soylu, "Kılıçdaroğlu'nu tanıyor musunuz? Amerika'nın talimatı ile tezkereye 'hayır' dedi. Niçin? Çünkü PKK-PYD orda olsun istediler. Bunlar çürük domates. Bir de Babacan var. Ali Babacan Anayasadan Türklüğü çıkaracaklarını söylüyor. Yapamazsınız. Bir de Meral Akşener var. Geçen gün Diyarbakır'a gitti. PKK ile iş tutmaya çalışanları Allah hiç bir zaman mutlu mesut etmemiştir.'' dedi.

Gündem 04.02.2023, 16:31
Abone ol
Bakan Soylu Altılı Masa üyelerine teker teker ayar verdi! 'Bunlar çürük domates'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Aydın'da tamamlanan yatırımların açılışı programına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin hem içeriden hem dışarıdan 10 yıllardır büyük badirelerle karşı karşıya kaldığını aktardı.

BUNLAR ÇÜRÜK DOMATES

Altılı Masa üyelerine de ayrı ayrı çkıkışan Soylu şunları söyledi:

Kılıçdaroğlu'nu tanıyor musunuz? Amerika'nın talimatı ile tezkereye 'hayır' dedi. Niçin? Çünkü PKK-PYD orda olsun istediler. Apo'nun eski arkadaşını kendine danışman yaptı. Ay-Yıldızlı bayrağı kaldırdılar. Niçin? Masanın altında PKK ile iş tutuyorlar. Bunlar çürük domates. Buradan şikayet ediyorum polisimiz ve kahraman Mehmetçik adına. Türk polisi, askeri uyuşturucu ticareti yapıyor diyor. Yazıklar olsun. Dağları tertemiz yaptık. Terör bitirdik. Ondan intikam almak istiyor. Bir de Babacan var. Ali Babacan Anayasadan Türklüğü çıkaracaklarını söylüyor. Yapamazsınız. Bir de Meral Akşener var. Geçen gün Diyarbakır'a gitti. PKK ile iş tutmaya çalışanları Allah hiç bir zaman mutlu mesut etmemiştir. Ne dedi biliyor musunuz? 'Artık bu kan dökme bitsin' dedi. Kim kan dökücü? Polis mi Asker mi? Sen polisi askeri kan dökücü dersen, bu millet senden bunun hesabını sorar.

ATACAĞINIZ HER OY RAHMETLİ MENDERS'İ ASTIRANLARA ATACAĞINIZ OSMANLI TOKADI OLACAKTIR

Bakan Soylu Türkiye'nin yolculuğunun yeni başladığını söyleyerek, sözlerini şöyle sürdürdü:

Bir araba yaptık çıldırıyorlar. Terör temizlendi. Gabar'da petrol, Bingöl Genç'e demir çıktı. Allah'a hamd olsun bize Tayyip Erdoğan, 6'lı masaya da Kılıçdaroğlu düştü. Erdoğan'ı Türkiye yüzyılında Türkiye'nin lideri olarak sandıklardan çıkarmaya hazır mısınız? Atacağınız her oy rahmetli Menderes'i asanlardan ve astıranlara atacağınız Osmanlı tokadı olacaktır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!