banner2

Bakan Karaismailoğlu'ndan Gürsel Tekin’e 'mühendislik' dersi! Ne kadar anladığı belli oldu

Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu, yeni yapılan yolla İstanbul-İzmir arasının 3,5 saate düştüğünü açıklamıştı. CHP'li Gürsel Tekin, Karaismailoğlu'nu hedef aldı. Karaismailoğlu ise "İstanbul’da gece köprüden 5 dakikada geçebilirsin ama sabah 8’de geçmek istersen 1 saat sürüyor. Köprü uzamış mı oluyor" diyerek CHP'li Tekin'e mühendislik dersi verdi.

Gündem 08.06.2022, 23:32
Abone ol
Bakan Karaismailoğlu'ndan Gürsel Tekin’e 'mühendislik' dersi! Ne kadar anladığı belli oldu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, yapımı tamamlanan İstanbul-İzmir Otoyolu ile geçmişte 12 saat süren yolculukların, bugün 3,5 saate kadar düştüğünü açıkladı.

BAKAN KARAİSMAİLOĞLU'NDAN GÜRSEL TEKİN’E KAPAK GİBİ CEVAP

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, "Şimdi Sayın Bakan 'İstanbul - İzmir arası 8,5 saatti.' Peki. Niye 12 saat olacaktı? İstanbul İzmir’den mi kaçıyordu? İzmir Akdeniz bölgesine mi gidecekti?" diyerek Bakan Karaismailoğlu'nu hedef aldı. Tekin paylaşımın devamında ise "Vallahi Erdoğan ölçmüş tartmış, tam kendine uygun bakan bulmuş." dedi.

"CHP'NİN MÜHENDİSLİKTEN NE KADAR ANLADIĞI BELLİ OLDU"

Bakan Karaismailoğlu kendisini hedef alan Gürsel Tekin’e cevabını verdi. Karaismailoğlu, "İstanbul’da gece köprüden 5 dakikada geçebilirsin ama sabah 8’de geçmek istersen 1 saat sürüyor. Köprü uzamış mı oluyor" diyerek CHP'li Tekin'e mühendislik dersi verdi. Bakan Karaismailoğlu, "CHP’nin mühendislikten ne kadar anladığı belli oldu." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!