Yandex Metrica

Sitede Ara

Bakan Karaismailoğlu müjdeyi verdi! Devasa metro ağının araçları hazır

Bakan Karaismailoğlu müjdeyi verdi! Devasa metro ağının araçları hazır

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yapılan metro hatları hakkında resmi Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Söz konusu paylaşımında 69 km'lik hat için mesaj veren Bakan Adil Karaismailoğlu, "Devasa Metro ağımızın araçları hazır" dedi.

Gündem

11.02.2024, 02:35

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bünyesinde hazırlanan ve vatandaşların açılış için gün saydığı, İstanbul Havalimanı-Eyüp (Göktürk)- Kağıthane-Gayrettepe, Pendik-Tavşantepe-Sabiha Gökçen ve Başakşehir-Çam ve Sakura Hastanesi-Kayaşehir Metro Hattı çok yakında halkın hizmetine açılacak.

2024 TFF Başkanlık seçimi ne zaman? TFF'nin yeni başkanı ne zaman seçilecek? 2024 TFF Başkanlık seçimi ne zaman? TFF'nin yeni başkanı ne... Haberi Görüntüle

BAKANLIK BÜNYESİNDE 3 YENİ METRO AĞI AÇILACAK

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı İstanbul'u demir ağlarla örmeye devam ediyor. 16 milyon İstanbullunun daha konforlu ve hızlı ulaşım yapmasını sağlayacak 3 metro hattında daha sona geliniyor.

Twitter hesabından yapısı tamamlanmak üzere olan metro hatları hakkında bilgi veren, Bakan Adil Karaismailoğlu, "Devasa metro ağımızın araçları hazır." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading