Yandex Metrica

Bakan Göktaş'tan gazilerin hedef alındığı TV programı için sert tepki: Haddini aşan skeci kınıyorum

Bakan Göktaş'tan gazilerin hedef alındığı TV programı için sert tepki: Haddini aşan skeci kınıyorum

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, "Bir televizyon kanalındaki gazilerimize yönelik haddini son derece aşan ve 'güldürmeyen' anlamsız skeci şiddetle kınıyorum." ifadesini kullandı.

Gündem

06.02.2024, 10:34

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, "Güldür Güldür Show" isimli programda gaziler için sarf edilen sözlere tepki gösterdi. 

Show TV ekranlarında yayınlanan programında son bölümünde "Tamam en gazi sensin. Kurşun yemek seni ayrıcalıklı yapmaz" ifadelerinin kullanılması tepkilere neden oldu. 

Konuya ilişkin sosyal medya platformlarından çok sayıda vatandaş TV kanalı ve ilgili programa tepkiler yağdırdı. 

Hükümet harekete geçti! Doğurganlıktaki düşüşe karşı önlem: Yeni başkanlık kuruldu! Hükümet harekete geçti! Doğurganlıktaki düşüşe karşı önlem: Yeni başkanlık kuruldu! Haberi Görüntüle

"ANLAMSIZ SKECİ ŞİDDETLE KINIYORUM"

Skandal skece tepki gösterene Bakan Göktaş ise  "Bir televizyon kanalındaki gazilerimize yönelik haddini son derece aşan ve 'güldürmeyen' anlamsız skeci şiddetle kınıyorum." ifadesini kullandı.

Göktaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

"Bir televizyon kanalındaki gazilerimize yönelik haddini son derece aşan ve 'güldürmeyen' anlamsız skeci şiddetle kınıyorum. Vücudunun herhangi bir parçasını gözünü kırpmadan bu vatana feda eden gazilerimizi incitecek çirkin söylemler amacına bakılmaksızın asla kabul edilemez. Şehitlerimizin aileleri, gazilerimiz ve aileleri bizim en kıymetli emanetimizdir."

Image

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading