banner2

Bakan Bozdağ, Kılıçdaroğlu'na yüklendi: Tebrik etmek çok mu zordu?

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Erdoğan'ı tebrik etmeyen Kemal Kılıçdaroğlu'na sitem etti. Bozdağ, yaptığı paylaşımda ''Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik için dünya liderleri sıraya girdi. Ama millet ittifakı cumhurbaşkanı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, hâlâ Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ı tebrik edip, başarılar dilemedi. Böylesi bir erdemli, medeni, ahlaki, saygın ve demokrat bir davranışı Sayın Kılıçdaroğlu neden göstermedi? Çok mu zordu?'' ifadelerini kullandı.

Gündem 29.05.2023, 14:43 29.05.2023, 15:08
Abone ol
Bakan Bozdağ, Kılıçdaroğlu'na yüklendi: Tebrik etmek çok mu zordu?

Dünm gerçekleşen cumhurbaşkanlığı seçiminin 2. tur oylamasında Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan, yeniden cumhurbaşkanı seçilirken siyasilerden açıklamalar gelmeye devam ediyor. 

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Erdoğan'ı tebrik etmeyen Kemal Kılıçdaroğlu'na sitem etti.

''KILIÇDAROĞLU BAŞARILAR DİLEMEDİ''

Bakan Bozdağ, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı;

''Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik için dünya liderleri sıraya girdi. Ama millet ittifakı cumhurbaşkanı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu,hâlâ Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ı tebrik edip, başarılar dilemedi.''

''ÇOK MU ZORDU?''

Demokratik bir davranış sergilemediği için Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Bakan Bozdağ, ''Böylesi bir erdemli, medeni, ahlaki, saygın ve demokrat bir davranışı Sayın Kılıçdaroğlu neden göstermedi? Çok mu zordu?'' dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!