Yandex Metrica

Bahçeli'den Cumhur ittifakıyla ilgili tüm söylenenlere tokat gibi cevap: Bizde çatlak olmaz kaya gibiyiz!

Bahçeli'den Cumhur ittifakıyla ilgili tüm söylenenlere tokat gibi cevap: Bizde çatlak olmaz kaya gibiyiz!

MHP lideri Devlet Bahçeli, MHP'nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in, Beştepe'deki anıt mezarını ziyaret ettikten sonra Cumhur İttifakıyla ilgili söylenenlerle ilgili açıklamada bulundu. Bahçeli; Cumhur İttifakı'nın yanında olduklarının altını çizerek"Bizde çatlama olmaz Cumhur İttifakı devam edecektir" dedi.

Gündem

16.06.2024, 14:10

MHP lideri Devlet Bahçeli, MHP'nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in, Beştepe'deki anıt mezarını ziyaret ettikten sonra gazetecilerle ayak üstü kısa bir söyleyişi gerçekleştirdi.

Başıboş köpek terörü! Saldırının adresi bu sefer Adana: 5 yaşındaki çocuk komada! Başıboş köpek terörü! Saldırının adresi bu sefer Adana: 5 yaşındaki... Haberi Görüntüle

"TÜRK SİYASETİNDE FİTNE ÜZERİNE GÖRÜŞ BEYAN EDİYORLAR"

Bahçeli şu açıklamalarda bulundu;

Türk siyasetinde kargaşa, kavga yaratmak isteyen unsurlar her gün yalan, fitne üzerinden görüş beyan ediyorlar. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ayaktadır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle yoluna devam etmektedir. Şimdi 2028'e kadar olan süre içerisinde Cumhur İttifakı'nın önünde 4 önemli yıl bulunmaktadır.

Kaçacak yer yok! MSB duyurdu: 17 terörist öldürüldü Kaçacak yer yok! MSB duyurdu: 17 terörist öldürüldü Haberi Görüntüle

"CUMHUR İTTİFAKI DEVAM EDECEKTİR"

Yapısal reformların yapılacağı, demokratik açılımın daha da gelişeceği bir ortam olarak milletin huzurunda bulunurken, herhangi bir sebeple hükümet çatlayacak gibi milleti karamsarlığa iten... Ümitliyiz, güvenliyiz, Cumhur İttifakı devam edecektir.

Son dakika: Sokak hayvanları düzenlemesi Meclis'te Son dakika: Sokak hayvanları düzenlemesi Meclis'te Haberi Görüntüle

"BİZDE ÇATLAMA OLMAZ BİZ KAYA GİBİYİZ"

Bizde çatlama olmaz biz kaya gibiyiz. Siyasiler kaynaşmada, anlaşmada, barışmada samimi olmaları gerekiyor. MHP bu anlayışta, Cumhurbaşkanımızın yanındadır. Köstek değil, yardımcı olmak lazım. Temennimi barıştır, kaynaşmadır, dayanışmadır, paylaşmadır.

MHP üzerine düşen her türlü sorumluğu, fedakarlığı yaparak yoluna devam edecektir. MHP'yi anlamayanlar masayı nasıl dağıttıklarını hatırlamaları gerekirken şimdi yol gösterici duruma dönmüşlerdir. Allah onları ıslah etsin.

 

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading