banner2

Baba-oğul arasında gerginlik tavan yaptı! İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'nun kongre salonuna girişini engelledi!

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin hezimetinden sonra CHP'de başlayan değişim rüzgarı sonrası Kemal Kılıçdaroğlu ile Ekrem İmamoğlu arasında ipler günden güne daha çok gerilmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde CHP genel başkanlığı için aday olan Özgür Özel'i tebrik eden İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'na karşı yeni bir hamle daha yaptı. İmamoğlu, TELE1 için düzenlenen dayanışma gecesine katılacak olan Kılıçdaroğlu'nun ulaşımını zorlaştırmak için elinden gelen her şeyi yaparak Kılıçdaroğlu'na 25 dakikalık İstanbul turu attırdı. Kestirme yolu ve demir kapıları kapatarak adeta kendisine meydan okudu.

Gündem 18.09.2023, 15:35 18.09.2023, 16:28
Abone ol
Baba-oğul arasında gerginlik tavan yaptı! İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'nun kongre salonuna girişini engelledi!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile arkasından Zoom üzerinden darbe toplantısı yapan Ekrem İmamoğlu arasındaki gerilim her geçen gün artıyor. İkili arasındanki gerginlik TELE1 için düzenlenen dayanışma gecesinde de açığa çıktı.Ekrem İmamoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun programın düzenleneceği Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'na ulaşımını zorlaştırmak için Hilton Otel ile Harbiye Orduevi arasında bulunan demir kapıyı kapattırdı.

İLK TEBRİK EDEN O OLDU 

 İmamoğlu değişim tarafında yer alırken Özgür Özel'e destek vereceğini belirtmiş ve Özel'in adaylığını açıkladığı anlarda kendisini ilk tebrik eden kişi oldu. İmamoğlu yaptığı paylaşımda "Türkiye'nin değişimi için yola çıkan Özgür Özel'e ve yol arkadaşlarına başarılar diliyorum." dedi.  Özel ise İmamoğlu'nun bu pasına "Değişim konusundaki yaklaşımını önemsiyorum, mutlu oldum" yanıtını verdi.

DEMİR KAPIYI KAPATTIRDI 

Diğer yandan ikili arasındaki soğuk savaş,  TELE1 için düzenlenen dayanışma gecesinde ortaya çıktı. Ekrem İmamoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun programın düzenleneceği Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'na ulaşımını zorlaştırmak için Hilton Otel ile Harbiye Orduevi arasında bulunan demir kapıyı kapattırdı.


GÜVENLİKLERE TALİMAT 

Güvelikleri çektirtti, demir kapının önüne de bir araba koyulması talimatı yolladı. Hilton'da kalan Kemal Kılıçdaroğlu, kaldığı otelin hemen yanında bulunan kestirme yoldan geçemedi. 

25 DAKİKA İSTANBUL'U TURLATTI

 Kılıçdaroğlu'da, Harbiye'den Nişantaşı'na, Nişantaşı'ndan Abdi İpekçi Caddesi'ne oradan da itfaiyenin önünden Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'na ulaşmak için  25 dakika İstanbul'u turlamak zorunda kaldı.  

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!