Yandex Metrica

Sitede Ara

Azra Kohen'den skandal paylaşım sonrası açıklama: Müslüman ailede büyüdüm!

Azra Kohen'den skandal paylaşım sonrası açıklama: Müslüman ailede büyüdüm!

İsrail'in Gazze'de soykırımı devam ederken ünlü yazar Azra Kohen'den herkesi şaşırtan bir açıklama geldi. Kohen Filistin'de anne babaların çocuklarını bilerek bombalattığını belirten Azra Kohen herkesi şaşırttı. Azra Kohen kan donduran bu açıklamasının ardından bir açıklama daha yaptı. Yaşanan gelişmelerin ardından Azra Kohen Müslüman mı, Yahudi mi? soruları sıkça sorulmaya başlandı. Azra Kohen kendisinin Müslüman bir ailede büyüdüğünü ve ata soyadının Sarızeybek olduğunu ifade etti. Azra Kohen 2021 yılında Sadok Kohen ile evlenmişti.

Gündem

30.05.2024, 16:58

Siyonist İsrail Gazze'de katliamlarına devam ediyor. İsrail soykırım ile yargılanırken başta ABD, İngiltere, Almanya ve Fransa'dan İsrail'e ses çıkmıyor. Geçtiğimiz günlerde çadır kent bombalanmış ve onlarca insan yanarak hayatını kaybetmişti. Hastaneler, sığınma merkezleri, mülteci kampları ve yardım sırasındaki masum insanlar vahşice katledilirken ünlü yazar Azra Kohen'den gelen açıklama herkesin kanını dondurdu. Azra Kohen Filistinlilerin kendi çocuklarını bilerek bombalattığını söyledi. Azra Kohen'in kim olduğu ve nereli olduğu da merak konusu oldu.

İstanbul'da akıl almaz olay! Kötü koku üzerine kapıyı açan polisler şoke oldu: Hepsi ölüme terk edilmiş! İstanbul'da akıl almaz olay! Kötü koku üzerine kapıyı açan polisler... Haberi Görüntüle

AZRA KOHEN: MÜSLÜMAN AİLEDE BÜYÜDÜM

Yıllardır İsrail zulmü Filistin topraklarında devam ediyor. 7 Ekim'de ise İsrail bir kez daha Gazze'de soykırıma yöneldi. On binlerce masum insan vahşice katledildi.  Filistin'de sivilleri hedef alan ve çocuk-yetişkin ayrımı yapmadan katliam yapan İsrail soykırım davasında yargılanıyor. İsrail'in Gazze'de başlattığı soykırım katliamları sonrası Azra Kohen'den skandal açıklama geldi. Azra Kohen Filistinlilerin kendi çocuklarını bilerek bombalanak bölgelere gönderdiğini belirtti. Bu açıklama tepkiyle karşılaşınca Azra Kohen'den bir açıklama daha geldi. Azra Kohen açıklamasında Müslüman bir ailede dünyaya geldiğini ve büyüdüğünü beliritti. Azra Sarızeybek'in soyadı evlendiğinde değişti. Azra Kohen 2021 yılında Sadok Kohen ile dünya evine girmişti.

Odatv'de yer alan habere göre; Azra Kohen'in evlenmeden önceki adı Özge Azra Sarızeybek'tir. Yazarın Yahudi değil Türk olduğu belirtildi. Aynı zaman Emekli Albay Erdal Sarızeybek'in yeğeni olan Azra Kohen, Yahudi Sadok Kohen ile evlenerek eşinin soy ismini aldı.

Bekir Karasu kimdir? Prof. Dr. Bekir Karasu'nun cansız bedeni bulundu! Bekir Karasu kimdir? Prof. Dr. Bekir Karasu'nun cansız bedeni bulundu! Haberi Görüntüle

AZRA KOHEN NERELİ?

Azra Kohen İzmir'de dünyaya geldi. Soyadı nedeniyle Azra Kohen Müslüman mı, Yahudi mi? soruları sıkça sorulmaya başlandı. Kohen sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Bir kere benim ata soyadım Sarızeybek. Ben müslüman bir ailede doğmuş, büyümüşüm. Anne olduğum için bütün dünyadaki çocuklara dil, din, ırk ayrım etmeden zaten inanılmaz yüce duygular besleyen ve bu duygulardan dolayı da çok ciddi yürek sancısı çeken biriyim. Verdiğim tepki video çekebilmek için çocukların istismar edilmesine yol açanlara verdiğim tepkidir. Sayıları çok fazla. Çünkü sosyal medyada biz paylaşalım diye öldürülmüş olan çocuklar var. Ben annelere bir kelime bile etmedim. İsrail devletini affedilemez buluyorum. Farklı bir görüşte olduğumu kimse söyleyemez" dedi. 

Habere Tepki Ver

2

3

0

0

1

0

0

1

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading