Yandex Metrica

Aziz Yıldırım adaylıktan çekilecek mi? Aziz Yıldırım seçime katılacak mı?

Aziz Yıldırım adaylıktan çekilecek mi? Aziz Yıldırım seçime katılacak mı?

Fenerbahçe'de kritik başkanlık seçimi için süreç başladı. 2024 Fenerbahçe Spor Kulübü olağan seçimli genel kurulunda kürsüye çıkan başkan adayları Aziz Yıldırım ile mevcut yönetim arasında gerilim yaşandı. Aziz Yıldırım kongreyi terk ettikten sonra ofisinde çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Aziz Yıldırım adaylıktan çekilecek mi? Aziz Yıldırım seçime katılacak mı? soruları sorulurken Aziz Yıldırım'dan bu sorulara yanıt geldi.

Gündem

08.06.2024, 15:21

Fenerbahçe Başkan adayı Aziz Yıldırım ve ekibi Başkanvekili Erol Bilecik'in konuşması sırasında sahneye çıktı. Bilecik'in konuşması yarıda kesilirken genel kurulu yönetmek için seçilen Vefa Küçük "Benden izin almadan konuşamazsınız" ifadelerini kullanırken, Aziz Yıldırım ise ,"Ben konuşurum, Sen orada seçilmeden oturdun." ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Aziz Yıldırım ise "Fenerbahçe'ye yakışır bir kongre olmasını istiyoruz ama genel kurul başkanlık seçimi demokratik olmadı." diyerek tepki gösterdi. Yaşanan gerilimin ardından Aziz Yıldırım kongreyi terk ettiğini açıkladı. Aziz Yıldırım'ın kongreyi terk etmesinin ardından taraftarlar "Aziz Yıldırım adaylıktan çekilecek mi? Aziz Yıldırım seçime katılacak mı?" sorularına yanıt aramaya başladı.

Emeklilik yaşı 65 mi olacak? Erkekler 65 yaşında mı emekli olacak? Emeklilik yaşı 65 mi olacak? Erkekler 65 yaşında mı emekli... Haberi Görüntüle

AZİZ YILDIRIM ADAYLIKTAN ÇEKİLECEK Mİ?

Yıldırım kongreyi terk ederken " Bugün buradan ayrılıyorum, yarın oy için geleceğim." dedi. Aziz Yıldırım'ın adaylıktan çekileceği iddiları gündeme gelirken eski başkandan kendi ofisinde flaş bir açıklama geldi. Aziz Yıldırım açıklamasında seçimden çekilmek gibi bir düşüncelerinin olmadığını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TFF Başkanı Hacıosmanoğlu'na tebrik: 'Türk futbolu için hayırlı olsun' Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TFF Başkanı Hacıosmanoğlu'na tebrik: 'Türk futbolu için hayırlı... Haberi Görüntüle

AZİZ YILDIRIM SEÇİME KATILACAK MI?

Aziz Yıldırım ofisinden yaptığı açıklamada "Adaylıktan çekilmeyeceğim! Çekilmek falan yok! Bugün divanda konuşma yapsaydım 50 milyon dolar teminat mektubu vereceğimi söyleyecektim. Şampiyon olamazsak o parayı Fenerbahçe'ye vereceğim."

Ayazın Sonu Güneş dizisinde Güneş kimdir? Güneş'i hangi oyuncu oynuyor? Ayazın Sonu Güneş dizisinde Güneş kimdir? Güneş'i hangi oyuncu oynuyor? Haberi Görüntüle

"GEREKİRSE KAVGA EDELİM"

Aziz Yıldırım konuya dair yaptığı açıklamadda "Kürsüye giderek bu yanlışa bir çözüm bulmalarını istedim. Amacım bir sukunet ortamı yaratmıştı. Ali Bey'e yöneldim, elini sıktım. Divan'ın tavrının kavgaya yol açacağını söyledim. Ali Bey, 'Gerekirse kavga edelim' dedi. Ben orada kalsaydım kavga çıkacaktı. Olaylar büyüyecekti. Ben kimseden korkmam. Korkaklar her gün, cesurlar bir kez ölür. Biz bir kez öleceğiz. Biz kimlerle kavgalar etmişiz. Ben kaçmam. Ben ayrılmasaydım Fenerbahçe'ye zarar olacaktı." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading