Yandex Metrica

Aziz Yıldırım Acun Ilıcalı olayı nedir? Aziz Yıldırım Acun Ilıcalı hakkında ne dedi?

Aziz Yıldırım Acun Ilıcalı olayı nedir? Aziz Yıldırım Acun Ilıcalı hakkında ne dedi?

Aziz Yıldırım Acun Ilıcalı olayı nedir? Aziz Yıldırım Acun Ilıcalı hakkında ne dedi? Aziz Yıldırım ve Acun Ilıcalı kavgasında yeni gelişme... Fenerbahçe'de başkanlık seçimine sayılı günler kala Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasındaki atışmalar hız kazandı. Ali Koç'un listesinde yer alan ve Aziz Yıldırım hakkında sert ifadeler kullanan Acun Ilıcalı'ya Yıldırım'dan yanıt gecikmedi. Aziz Yıldırım yaptığı açıklamada Acun Ilıcalı'yı Adnan Oktar'ın öğrencisi olmakla suçladı. Acun Ilıcalı'dan bu açıklamara yeni bir yanıt geldi.

Gündem

04.06.2024, 14:19

Süper Lig'de sezonu 2. sırada ve kupasız tamamlayarak taraftarlarına hayal kırıklığı yaşatan Fenerbahçe'de gözler başkanlık seçiminde. Fenerbahçe'de başkanlık sçeimine sayılı günler kala Aziz Yıldırım ile Ali Koç arasında sözlü atışma gündem oldu. Acun Ilıcalı'nın da olaya dahil olmasıyla FETÖ iddiaları ve Adnan Hoca iddiaları Aziz Yıldırım'dan gelmeye başladı.

MSB duyurdu: 4'ü terör örgütü üyesi 6 kişi hudutlarda kıskıvrak yakalandı! MSB duyurdu: 4'ü terör örgütü üyesi 6 kişi hudutlarda kıskıvrak... Haberi Görüntüle

AZİZ YILDIRIM-ACUN ILICALI OLAYI NEDİR?

Aziz Yıldırım Mourinho ile görüşmeye başladığını ve Mourinho'nun mevcut yönetimle anlaşmasını kendi onayı ile olduğunu iddia etmişti. Bu açıklamaların ardından Ali Koç'un listesinde yer alan Acun Ilıcalı Aziz Yıldırım'ı yalancılıkla suçlamıştı. Kulübü büyük bir borç batağında bıraktığını belirten Acun Ilıcalı'ya Aziz Yıldırım'dan sert yanıt geldi.

Coca-Cola'da üst düzey yöneticiydi! Ünlü iş insanı denizde boğularak öldü! Coca-Cola'da üst düzey yöneticiydi! Ünlü iş insanı denizde boğularak öldü! Haberi Görüntüle

AZİZ YILDIRIM ACUN ILICALI'YA NE DEDİ?

Enver Aysever'in YouTube'daki programına konuk olan Aziz Yıldırım'dan Acun Ilıcalı'ya sert sözler geldi. Aziz Yıldırım Ali Koç'un yönetim listesinde FETÖ'cü ve Adnan Oktar'cı isimler olduğunu iddia etti. Aziz Yıldırım Acun Ilıcalı'yı da Adnan Oktar'ın öğrencisi olduğunu açıkladı.

Aziz Yıldırım açıklamasında "Acun Ilıcalı, FETÖ'cülere pasaport veriyormuş! İki Dominik varmış. Birinde FETÖ'cülere pasaport veriyormuş. Çağırdım, eşiyle geldi. Yapma dedim. Fazla konuşmasın." dedi.

Aziz Yıldırım Acun Ilıcalı'yı Adnan Oktar'ın öğrencisi olmakla suçladı. Yıldırım açıklamasında "Adnan Hoca konusuna girersem, sokağa çıkamaz öyle. Adnan Hoca meselesinde onun için oturdum polis fezlekesini okudum. 3 bin 500 sayfa. Orada suçlanan insanların yüzde 20'si 'Bizi Adnan Hoca'yla Acun tanıştırdı' diyor." dedi.

Saldırının adresi bu defa Çeşme: Sokak köpeklerinin saldırdığı iş adamı ölümden döndü! Saldırının adresi bu defa Çeşme: Sokak köpeklerinin saldırdığı iş adamı... Haberi Görüntüle

ACUN ILICALI'DAN YILDIRIM'A YANIT: YALANCI

Acun Ilıcalı Mourinho transferinde Aziz Yıldırım'ın iddialarına ilişkin yaptığı açıklamada "Aziz Yıldırım'ın Jose Mourinho olayı komple yalan! Üç gün görüşemediler, irtibat kuramadılar! Mourinho, bizimle görüştükten sonra telefon değiştirdi! Ulaşamadılar! Anlşama falan yok! Londra'da görüşmüşler, Mourinho da Ali Koç'a ve projelere baktı... Adam kabul etti." dedi.

Those About To Die 11. bölüm ne zaman? Those About To Die 2. sezon ne zaman çıkacak? Those About To Die 11. bölüm ne zaman? Those About... Haberi Görüntüle

AZİZ YILDIRIM'DAN ACUN ILICALI'YA: KAŞINIYOR

Aziz Yıldırım Acun Ilıcalı'nın açıklamasına “Acun, kaşınıyor. Kaşınmasın. Çıkmış bu gece bir televizyon programında benim hakkımda konuşuyor. Mourinho ile Londra'da görüşmüşüm. Yanlış biliyor, Londra'da değil Roma'da görüştüm g...zekalı!" diyerek yanıt verdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading