Yandex Metrica

Aydın'da uçak mı düştü, nereye? Uçakta kaç kişi vardı?

Aydın'da uçak mı düştü, nereye? Uçakta kaç kişi vardı?

Muğla, Balıkesir, Denizli, Aydın ve Manisa’daki 6 noktada orman yangını başladı.  Aydın'da yangına havadan müdahale eden yangın söndürme uçağının Bafra Gölü'ne sert iniş yaptığı ve batmaya başladığı bilidirildi. 

Gündem

14.06.2024, 17:15

Aydın'da orman yangınına ekiplerin müdahalesi sürüyor. Aydın'da yangına havadan müdahale eden amfibi uçağın henüz bilinmeyen nedenlerden dolayo Bafra Gölü'ne sert iniş yaptığı açıklandı.

ASELSAN ile ROKETSAN arasında sözleşme değişikliği: Tutar tam 59,1 milyon Euro ASELSAN ile ROKETSAN arasında sözleşme değişikliği: Tutar tam 59,1 milyon... Haberi Görüntüle

AYDIN'DA UÇAK MI DÜŞTÜ?

Aydın'ın Didim ilçesinde makilik alanda bilinmeyen nedenlerden dolayı çıkan yangın kısa sürede büyüdü. Yanına havadan ve karadan müdahale edildi.  Aydın’daki yangına müdahale eden amfibik uçak Bafa Gölü’ne sert iniş yaptı. Düşen uçaktaki personel ekiplerin hızlı müdahalesi ile sağ olarak kurtarıldı.

Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinden acı haber: Bakan Güler'den taziye mesajı Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinden acı haber: Bakan Güler'den taziye mesajı Haberi Görüntüle

MÜRETTEBAT KURTARILDI

Göle sert iniş yapan uçak bir süre sonra batmaya başladı. Uaktaki mürettebat ise kurtarıldı. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading