Yandex Metrica

Sitede Ara

Avcılarda yol verme tartışmasında dehşet anlar! 'Yapma ne olur kucağımda çocuk var'

Avcılar'da yol verme nedeniyle tartışma çıktı. Sürücülerden biri diğerine bıçak çekti. Eşine bıçak çekildiği sırada yanında bebeğiyle oturan kadın, "Yapma ne olursun, çocuğum var' diye bağırdı. Kadının tepkisi nedeniyle araç sürücüsü geri çekilse de, elinde tuttuğu bıçakla tehdit etmeyi sürdürdü.

Gündem

23.01.2024, 19:30

Avcılar'da Denizköşkler Mahallesi'nde dün akşam saatlerinde yol verme nedeniyle tartışma çıktı.

Türk polisinden Merih'e tam destek! Yakaladıkları maddelerle bakın ne yazdılar! Türk polisinden Merih'e tam destek! Yakaladıkları maddelerle bakın ne yazdılar! Haberi Görüntüle

ELİNDE BIÇAKLA HAKARET VE TEHDİT ETTİ

Öfkesini kontrol edemeyen maganda elinde bıçakla aracından indi. Elinde bıçakla, hakaret ve tehdit ederek tartıştığı sürücüye araçtan çıkması için bağırdı. 

Oğlu ve kayınpederi feci şekilde can vermişti! Antalyasporlu Naldo'yu kahreden kazada karar açıklandı Oğlu ve kayınpederi feci şekilde can vermişti! Antalyasporlu Naldo'yu kahreden... Haberi Görüntüle

ARAÇTA BEBEĞİYLE OTURAN KADIN MAGANDAYA YALVARDI

Araçta kucağında bebeğiyle oturan kadın, eşiyle tartışan sürücüye 'Ağabey yapma ne olursun, kucağımra çocuğum var" sözleriyle tepki gösterdi. Kadının sözleri öfkeli sürücüyü durdurdu ancak, elindeki bıçağı bırakmadan tehditlerine devam etti. 

Bu sırada kadın, 'Haydi gidelim ne olursun' diyerek eşini ikna etmeye çalıştı. Ancak kendisine bıçak çeken sürücü, "Gel şuraya bir çıkalım teke tek" diye karşılık verdi. 

3 ilde orman yangını: Alevler her yeri sardı havadan ve karadan müdahale başlatıldı 3 ilde orman yangını: Alevler her yeri sardı havadan ve... Haberi Görüntüle

CEP TELEFONU KAMERASINA YANSIDI

Çevredekilerin araya girmesiyle yatıştırılan sürücüler, bir süre sonra oradan ayrıldı. Trafikte yaşanan gerginlik bir başka sürücü tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.  

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading