banner2

Avcılarda yol verme tartışmasında dehşet anlar! 'Yapma ne olur kucağımda çocuk var'

Avcılar'da yol verme nedeniyle tartışma çıktı. Sürücülerden biri diğerine bıçak çekti. Eşine bıçak çekildiği sırada yanında bebeğiyle oturan kadın, "Yapma ne olursun, çocuğum var' diye bağırdı. Kadının tepkisi nedeniyle araç sürücüsü geri çekilse de, elinde tuttuğu bıçakla tehdit etmeyi sürdürdü.

Gündem 07.07.2022, 13:12 07.07.2022, 13:12
Abone ol

Avcılar'da Denizköşkler Mahallesi'nde dün akşam saatlerinde yol verme nedeniyle tartışma çıktı.

ELİNDE BIÇAKLA HAKARET VE TEHDİT ETTİ

Öfkesini kontrol edemeyen maganda elinde bıçakla aracından indi. Elinde bıçakla, hakaret ve tehdit ederek tartıştığı sürücüye araçtan çıkması için bağırdı. 

ARAÇTA BEBEĞİYLE OTURAN KADIN MAGANDAYA YALVARDI

Araçta kucağında bebeğiyle oturan kadın, eşiyle tartışan sürücüye 'Ağabey yapma ne olursun, kucağımra çocuğum var" sözleriyle tepki gösterdi. Kadının sözleri öfkeli sürücüyü durdurdu ancak, elindeki bıçağı bırakmadan tehditlerine devam etti. 

Bu sırada kadın, 'Haydi gidelim ne olursun' diyerek eşini ikna etmeye çalıştı. Ancak kendisine bıçak çeken sürücü, "Gel şuraya bir çıkalım teke tek" diye karşılık verdi. 

CEP TELEFONU KAMERASINA YANSIDI

Çevredekilerin araya girmesiyle yatıştırılan sürücüler, bir süre sonra oradan ayrıldı. Trafikte yaşanan gerginlik bir başka sürücü tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.  

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!