banner2

Ata İttifakı bileşenlerinden Ülkem Partisi 2. tur için kadarını verdi: 'PKK terör örgütüyle iş tutanların safında olamayız'

Birinci turu 14 Mayıs'ta yapılan, ikinci turu da 28 Mayıs'ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi için saflar yavaş yavaş netleşiyor. Ata İttifakı bileşenlerinden Ülkem Partisi 2. turda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleme kararı aldı.

Gündem 25.05.2023, 19:09
Abone ol
Ata İttifakı bileşenlerinden Ülkem Partisi 2. tur için kadarını verdi: 'PKK terör örgütüyle iş tutanların safında olamayız'

Ülkem Partisi adına Genel Başkan Neşet Doğan basın mensuplarına açıklamada bulundu. Partisinin Ankara İl Başkanlığında açıklama yapan Doğan, ana çizgilerinin milletin birliği ve beraberliği için mücadele etmek olduğunu söyledi.

Doğan, Ata İttifakı'nda milliyetçilik ve vatanseverlik söylemleriyle kendilerini kurt zannedenlerin aslında makam ve koltuk peşinde olduklarının açık seçik ortada olduğunu belirterek, vatanın bölünmez bütünlüğüne kasteden PKK terör örgütüyle iş tutanların safında olmanın başta şehitler ve aileleri olmak üzere, tüm Türk milletinin asil evlatlarına saygısızlık olduğunu ifade etti.

Ayrıca Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'a eleştirilerde bulunan Doğan, "Bizler Türk milleti ve milliyetçiler olarak devlet ve halkını karşı karşıya getirmemek için üzerimize düşeni yapacak, ülkemizin önüne çıkacak her türlü engeli aşacağını düşündüğümüz Sayın Sinan Oğan'ın da desteklediği Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğiz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!