banner2

Armağan Çağlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne 'liyakatsisiniz' dedi: 'Beni satın almadınız'

Ünlü Sunucu Armağan Çağlayan CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne isyan etti. CHP'li belediyeye liyakatsiz diyen Çağlayan, 'Siz beni satın almadınız' dedi.

Gündem 14.03.2023, 14:46 14.03.2023, 16:34
Abone ol
Armağan Çağlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne 'liyakatsisiniz' dedi: 'Beni satın almadınız'

Ünlü Sunucu Armağan Çağlayan CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye'sine sosyal medya hesabından isyan etti ve 'liyakatsizsiniz' dedi. 'Size anlatacaklarım var' adlı gösterisi için İzmir'e giden Çağlayan, kuliste yaşadığı krizi takipçilerine anlattı ve CHP yönetimine ateş püskürdü.

'KÜLTÜR DAİRE BAŞKANI BANA BAĞIRMAYA BAŞLADI'

İzmir Büyükşehir Belediyesi 'Size anlatacaklarım var' gösterisini satın aldı" sözleri ile Twitter hesabından açıklama yapan Armağan Çağlayan şu ifadeleri kullandı:

"İzmir Büyükşehir Belediyesi 'Size Anlatacaklarım Var' gösterisini satın aldı. Biletler 45 saniyede bitti. Instagramdan milyon “hakarete” uğradım. Gösteri günü geldi. Salonda olan kişi sayısı 80. Bütün profesyonelliğimle işimi yaptım. 2 saat gösteri yapıp sahneden indim.

Oyun bitikten sonra. İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanı olduğunu iddia eden bir hanımefendi, kulise gelip bacak bacak üstüne atıp, bana bağırmaya başladı. Hanımefendi neden bana bağırıyorsunuz dedim. Bunun üzerine 'beraber çözüm bulalım sisteme' dedi.

'INSTAGRAM'DA BİLETLER BİTTİĞİ İÇİN MİLYONLARCA HAKARETE UĞRADIM'

Ben de sisteme çözüm bulmakla ben sorumlu değilim. Hem işinizi düzgün yapmıyorsunuz, hem de bana bağırıyorsunuz dedim. Ben Instagram'dan biletler bittiği için milyon hakarete uğradım, hem de siz bana sesinizi yükseltiyorsunuz dedim. Ve ben de sesimi yükselttim.

'BENİ SATIN ALMADINIZ'

Liyakatsiz insan zor hayatın her alanında zor. İşi yapmayı bilmiyorsanız yapmayacaksınız ! Siz bir oyun parası verdiniz diye beni satın almadınız! Alamazsınız ! Daha da beni oyunla ilgili aramayın!"

Ünlü sunucu bir takipçinin, "Belediye satın aldığı biletleri ne yapmış ki?" sorusuna ise "Rezervasyon yapıyorum diye eve götürmüş herhalde" yanıtını verdi."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!