Yandex Metrica

Antalya'da korku filmlerini aratmayan olay! Sokakta oynayan çocukların üstüne önce benzin döktü sonra...

Antalya'da korku filmlerini aratmayan olay! Sokakta oynayan çocukların üstüne önce benzin döktü sonra...

Antalya'da komşuları ile arasında problem yaşayan bir kadın, evinin penceresinden sokakta oynayan çocukların üzerine önce benzin döktü, sonra elindeki çakmağı üzerine attı. Olayı görenler polis ekiplerine haber verirken kadın linç eidlmekten son anda kurtuldu. 

Gündem

28.05.2024, 12:11

Akıl almaz olayın adresi Antalya'nın Kepez ilçesi oldu. Fevzi Çakmak Mahallesi 6205 Sokak'ta bulunan 5 katlı bir apartmada iddiaya göre, komuşularının kapısını çalarak, 'Kardeşim elinizderehin tutuluyor kardeşme işkence ediyorsunuz' diyen Nazmiye Ş. sokakta oynayan çocukları hedef aldı.

Nesil Çalışkan kimdir? İşçi Partisi Türk milletvekili Nesil Çalışkan nereli? Nesil Çalışkan kimdir? İşçi Partisi Türk milletvekili Nesil Çalışkan nereli? Haberi Görüntüle

ÇOCUKLARIN ÜZERİNE BENZİN DÖKTÜ

Saat 17.00 sıralarında Nazmiye Ş isimli şahıs, mahallede oyun oynayan 4 ve 5 yaşındaki çocukların üzerine balkondandan bidonla benzin döktü. 

Çocukların çığlıklarını duyan Alihan Ç. ise Nazmiye Ş.'nin elindeki çakmağı aldı. Alihan Ç. isimli şahıs kadının elindeki bıçağı da almaya çalışırken, kadın apartmanın çatısına kaçtı.

Yazın sıcağına aldanmayın! Meteorolojiden 8 il  için sarı kodlu uyarı! İşte 9 Temmuz 2024 Hava durumu raporu... Yazın sıcağına aldanmayın! Meteorolojiden 8 il için sarı kodlu uyarı!... Haberi Görüntüle

LİNÇ EDİLMEKTEN KURTARILDI

Çevredekilerin ihbarı sonrasında polsi ve sağlık ekipleri bölgeyesevk edildi. Kepez Devlet Hastanesi'ne kaldırılan çocuklar tedavi altına alınırken, İtfaiye ekipleri ise Nazmiye Ç.'nin düşme ihtimaline karşı hava yastığını açtı. Polis ekipleri kadını camdan yakaladı  ve mahallelinin linç girişiminden kurtararak polis merkezine götürdü. 

Olayı gören görgü tanıklarından Ali O.,''Bu akıl sağlığı yerinde olmayan kadın, benzini çocukların başına dökmüş. Tam çakmağı çakarken yan komşumuz görmüş. Allah'tan o müdahale etmiş. Çakmağı elinden almış. Çocukları öyle kurtarmış'' dedi.

Üzerine benzin dökülen çocukların annesi Özer D. ise, ''Apartmandaki bütün çocukların üzerine benzin dökerek, yakmaya çalıştı. Bugüne kadar bir şey yoktu. Canlarına zarar vermeye çalıştı" dedi.

Motorsikletten benzin çektiğini, belirten Alihan Ç., ise,  "Bu arkadaş, bu eve 1 ay önce taşındı. Tanımıyoruz, tanışmadık bile. Dün sabah bize polis getirdi, 'Benim kardeşimi tutuyorsunuz evde, ona işkence ediyorsunuz' dedi. Polisler geldi baktı, hiçbir şey çıkmadı. Bu sabah da motordan benzin çekmiş, çocukların üzerine döktü. Çocuklar çığlık attı, elinden çakmağı zor aldık. Elinde balta ve bıçak da vardı. Çocuklara saldırmaya çalıştı, bıçakla bacağımı kesmeye çalıştı. Biz de polisi çağırdık" dedi.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading